Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert pozitív az LH teszt a...

Miert pozitív az LH teszt a menstruáció előtti nap?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk így nézem egy ideje a peteerest. Ma kellene megjönnie, minden héten csináltam most LH tesztet kíváncsiságbol, szépen kirajzolodik minden hónap. De ebben a hónapban végig elég erős a 2 csik miért?

2021. jún. 6. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg joslotesztkent is lehet hasznalni. De ugy peteeres utantol kezdene erősödni. Ha végig erős az furcsa. Vegyel inkabb egy terhességi tesztet, az a biztos
2021. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az negatív lett ma reggel csináltam
2021. jún. 6. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egész ciklusban pozi volt, akkor hormongond van. Orvost keress fel. Ha ciklus végén erős pozitív az jelezhet terhességet, de akkor a hcg teszt is legalább halvány pozi lenne. A magas LH érték nem jelent jót egyébként. Remélhetőleg ez csak egy egyszeri alkalom.
2021. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég erős, így írtam, ennél erősebb ha pozitív, de amúgy teljesen halvány vagy szinte épphogy látszó csik szokott lenni ha nincs pete érés. Igen olvasgattam a jós teszt részt ezert is csináltam tesztet, ami negatív lett mint írtam. Nem volt még ilyen hogy ciklus végére ilyen erős marad a csík.
2021. jún. 6. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Masnap megjött a menstruációm,ezért mondják hogy erős idegzetű nők josteszteljenek csak.Amugy nem tudom miért lett pozitív, következő hónapokban néztem és nem rendszeresen,de 1-1 alkalommal volt még ilyen.Mikor terhes lettem meg hómező volt az ovuteszt 😂
2021. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En nem csak kíváncsiságbol csináltam, nem érzem magam terhesnek. Sőt nagyon megfog jönni érzésem van.
2021. jún. 6. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!