Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 13. dpo-n. Tegnap,...

Ma vagyok a 13. dpo-n. Tegnap, illetve tegnap előtt (11.-12. dpo-n) teszteltem egy negatívat, de ha fény elé teszem látok két erős csíkot, viszont simán éphogy ici picit, de inkább nem látni. Engedjem el ezt a hónapot?

Figyelt kérdés
Holnap fogok még egyet tesztelni, tegnap kellett volna megjönnie, de nincs semmi erre utaló jel. Másfél hónapja szedem a terhes vitamint, az előző hónapban 7 napot késett (pedig nekem napra pontos ciklusaim voltak). Lehet a vitamintól van? Ez az első próbálkozós hónapunk, 12. dpo-n kellene már valamit mutatnia a tesztnek nem? Múlthéten 4 napon keresztül rettenetesen puffadtam és 7x jártam egy nap pisilni.

2021. jún. 7. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igazából mutathat valamit a mensi előtt de nem törvényszerű. Ezért kell megvárni, hogy késsen. A 7 pisi egy nap nem sok...én legalább 15x pisilek egy nap pedig nem vagyok terhes...igaz sokat iszom. Milyen érzékenységű tesztet használtál? Mikor csináltad a tesztet? Reggel? Ha múlt hónapban késett 7 napot akkor simán benne van az is, hogy most is késik. Ha nagyon türelnetlen vagy akkor 2 naponta reggel csinálj egy 10-es tesztet. Hátha szerencséd lesz.
2021. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 7 napot késett múlt hónapban az valószínüleg azt jelenti, hogy az ovud is később volt, a luteális fázis általában ugyanolyan hosszú. Hogyan számolod vagy mutatod ki az ovulációt? Ha csak számolod, az nagyon pontatlan és akkor nem biztos, hogy 11-12 dpon vagy.


Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy ha valóban 12 dpon tesztelsz, akkor az esetek többségében már kimutatja a teszt, van is erre statisztika dpo szerint.


[link]

2021. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

LH teszttel néztem az ovulációt, 14. napon éjszaka volt LH csucsom. Itt a 12. dpo reggeli tesztem

[link]

[link]

2021. jún. 7. 09:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 13. nap éjszaka. És csak a 15. napon tudtunk együtt lenni, mert a férjem külföldön dolgozott.
2021. jún. 7. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én ezt teljesen negatívnak látom. Fény felé fordítva sok teszten átlátszik a reagens helye.

Én se bírom ki egyébként, hogy ne teszteljek előbb, de valóban az a biztos, hogyha megvárod amíg késik. Akkor már mindegy, hogy 10-es vagy 25-ös a teszt.

2021. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg 12 nappal ovu után csináltad a predictort, akkor az már kimutatná a terhességet. Nem erős, de jól látható csíkkal. Szóval, ha biztos a 12. dpo-n csináltad a tesztet, akkor ez a hónap szerintem nem sikerült
2021. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ezek tökéletesen negatív tesztek. Lehet, hogy most lekéstétek a dolgot, de ha mégsem volt meg az ovu a 14. napon, akkor lehet esély, hogy 2 nap múlva már pozitív legyen a teszted. Tudom, hogy korlátozottak a lehetőségeitek, így nehezebb időzíteni :/ Milyen időközönként van otthon a férjed, ha megkérdezhetem?
2021. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pozitiv a teszt akkor onnan szamolva van az ovulacio 24-30 ora mulva. Szoval arra szamold ra a plusz 14 napot.
2021. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos két hetente ki kell mennie 5 napra Németországba, így nehéz nekünk tervezni, de ez volt az első "próbálkozós" hónapunk, jó lett volna ha sikerül de nem keseredek el. Én 27 éves vagyok, ő 34 éves, nem vagyunk elkésve. Köszönöm szépen nektek a segítséget, hholnap azért megcsinálom a tesztet, hátha... írok mindenképpen mi lett.
2021. jún. 7. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!