Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt erezhetem...

Menstruáció előtt erezhetem már azt ha terhes vagyok? Ti ereztetek? Ha igen miket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem

Nem

2021. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Éreztem, de nem tudom leírni mi volt más. Egyszerűen az ember ismeri a testét és feltűnik, ha valami más. Sokan nem érzik, sokan érzik, de mindenkinek más.
2021. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
3 terhességem volt, egyiknél sem éreztem semmit
2021. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél meg voltam róla győződve, hogy megjön, mert pont ugyanazok voltak a tüneteim - de aztán nem jött :)
2021. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Lepontozhattok, éreztem és kész, nemvárt napja elött teszteltem az érzés miatt és + is lett, ma itt nyekereg mellettem. Sajnálom, ha ti nem. 🤷‍♀️
2021. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, es mit éreztél pontosan? Csak mert nekem is fajnak a melleim de nem ugy mint szoktak es ilyen nyilalgato erzesem van kozepen az alhasamnal mar 4 napja. Péntekre nem várom
2021. jún. 8. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Érezheted, csak nem tudhatod tényleg azt érzed e. Ez mindig csak utólag derül ki.
2021. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Együttlét után 10nappal érdekesen szurkált. Ennyi volt. Soha elötte nem volt ilyen szurkálás.

Gyertek pontozzatok le. Irigykedtek, vagy mégis miért?

2021. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!