Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Vérvétel ki mutatja a...

A Vérvétel ki mutatja a nagyon korai terhességet is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ha már beágyazódott, akkor kimutatja. azelőtt nem lehetséges.
2010. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szöszi szépen!És az mitől lehet, hogy két napig van menstruációm, fáj a hasam alja szúr, a derekam, és a mellem de folyik belőle átlátszó folyadék
2010. aug. 25. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
hormon zavar..ha folyadék is folyik a melledből..nekem akkor volt ilyen amikor magas volt a prolaktin szintem..
2010. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan a folyadék mint az elő tej
2010. aug. 25. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
igen pontosan olyan volt nekem is..és emiatt nem sikerült eleinte teherbe esni..ugyanis a prolaktin hormon felelős a tejtermelésért és ha magas egy olyan nő szervezetében aki nem várandós vagy nem szoptat az nem normális ..ezért csináltak nekem is hormonvérvételt..majd kaptam bogyót és rendbe jött..amikor meg terhes lettem egyszer sem folyt a mellemből semmi csak miután megszültem..tehát nem hinném, hogy terhes lennél és attól lenne előtejed ..amúgy a vérvétel hamarabb kimutatja a hcg-t mint a teszt..már akkor is amikor még nincs beágyazódva teljsen mivel a troboflaszt is termel hcgt amikor már a megtermékenyülés végbe ment..de a beágyazódás még nem fejeződött be.
2010. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mi az a prolactin?
2010. aug. 25. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
egy hormon ami a tejképzésben játszik szerepet..ez mindenkiben benne van, de ha magas az értéke akkor okozhat tejcsorgást és meddőséget is ezért mondják a szoptató anyákra pl, hogy nehezebben esnek teherbe mivel ez a hormon náluk magas..ez gátolja..... a kismamáknak is magas prolaktin de nem a legelején..és akkor nem is okoz csorgást..
2010. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És ha azt mondom, hogy én így tudtam meg hogy terhes vagyok!

Vagy is ilyesmi volt tavaly is illetve: ilyen tünetek!Már nagyon ideges vagyok nem tudom, hogy mit gondoljak.Mindig beleélem magam, hogy terhes lehetek!!Nagyon boldog lennék!De már tesztet se merek venni!

2010. aug. 25. 15:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok más véleményére is! Köszi
2010. aug. 27. 08:45
 10/10 A kérdező kommentje:
a hcg vérképnél, mit kell nézni? az értéket?
2010. aug. 28. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!