Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég erős a második vonal,...

Elég erős a második vonal, ahhoz képest, hogy vagy ma vagyok a nemvárt napján, vagy holnap kellene megjönnie?

Figyelt kérdés

Igen, csináltam már korábban is, ahhoz képest erősödött, de bennem van a "félsz".

A legelsőt egyáltalán nem lehetett fényképezni sem.


[link]



2021. jún. 14. 12:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
18%
Ha meg neked így jó, akkor csinálj, de ne itt kérdezgesd a hülyeséget, mert senki se tudja megmondani. 2 naponta kell a HCG-nek duplázódno, így ezek semmit nem jelentenek.
2021. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

De, nekem igenis sokat jelent, még ennyi is.

A háttérinformációkat nem tudod.

A stílus, viszont nem mindegy.

A tiéd kritikán aluli, sőt már gusztustalan.

2021. jún. 14. 17:58
 23/34 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy volt már kémiaid vagy vetélésed, nem kell korán tesztelgetni, csak mégtöbb csalódás ér. Tapasztalat
2021. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%

Mi 1,5 évet próbálkoztunk mire lett egy nagyon halvány pozitív terhességi tesztem, egy pár napig erősödött majd halványodott és megjött. Nekem hatalmas erőt adott az a kémiai terhesség, bizonyosságot, hogy legalàbb megtermékenyül az a petesejt. Tudtam hogy ha sikerült végre idáig eljutnunk, akkor legközelebb már jobb is lehet. Végül rá 2 hónapra lettem terhes, az nem kémiai volt :)

Attól hogy volt egy kémiaid, egyáltalán nem biztos hogy ez is az lesz. Nem várt napja előtt 1 nappal vagy a nemvárt napján ez egy teljesen normális erősségű teszt. Nekem is nagyon sokára lett erős pozitív, mégse volt baj.

Hogy lehet e kémiai? Persze, lehet. De nem azért mert bem olyan erős a teszted, hanem mert nagyon az elején vagy egy terhességnek. De nem kell erre gondolni! :)

2021. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
Szia kedves kérdező! Erősödött azóta a teszted?😊
2021. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Szia,

Igen, de nagy meglepetésemre nem lett az a waaaoo erős.

Tegnap délután csináltam egyet.


Viszont voltam vérvételen a 16.dpo-n (akkor már 2 napja késett), ami után a doki gratulált.

113 lett a hcg. Július 5-én megyek az első ultrahangra. 🤗

2021. jún. 19. 06:17
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
113?? Elég kevéske
2021. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 15.dpon 400valamennyi volt... nem emlékszem ointosan 🤷‍♀️
2021. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 15. dpo-n 102 lett a hcg úgy hogy pontosan tudom mikor ovuláltam. És minden rendben eddig, most vagyok 10 hetes.

A kérdező még csak nem is tudja teljesen biztosra mikorra nem várta. Ha csak 1 nappal később volt a tüszőrepedés, az máris nagyon sokat számít.

2021. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
49%

Nem kevés az a 113-as Hcg.Nekem 17 volt beültetés után 10 nappal és 4 napos emberiókat kaptam vissza tehát 14.Dpo-nak felel meg.Nem erősödtek a tesztjeim végül 18.dpo-n 5 volt már csak a Hcg-m ami azt jelenti hogy nem sikerült.Kémiai lett sajnos.Egyik ismerősömnek 160 volt a Hcg-je 14.dpo szintén és szépen emelkedett a Hcg-je de ultrahangon üres volt a petezsák tehát neki sem sikerült.Még egy ismerősöm pedig úgy járt hogy minden rendben volt csak nem lett szívhang😢

Nem negatív akarok lenni csak előszokott fordulni ilyen is olyan is.

Kérdező az a 113-as hcg jó és remélem emelkedik is majd szépen és minden rendben is lesz veletek.Sok sikert!

2021. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!