Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26.-án jött meg utoljára,...

26.-án jött meg utoljára, általában 40nap körüli a ciklusom, csak 11.-én a 17. ciklusnapon tudtunk együtt lenni, lehet reménykedni hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Mikor lehetne először tesztelnem? IR-em van, általában pár nappal előrébb vagy később jön meg de szedek rá gyógyszert és a diétát is tartom.
2021. jún. 16. 14:13
 1/4 anonim válasza:
Na, ez egy jó kérdés.
2021. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ártana még próbálkozni, a 11. nap nagyon korai, de a 17 is; 23 napos luteális fázis nem lenne normális. Általában 12-16 nap.
2021. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno amikor IRem volt és 40 nap körüli ciklusom, akkor nem ovuláltam.

Javasolt lenne LH tesztelni (bár az IR, PCOS alatt sajnos lehet végig magas az LH szint, de az is kiderülne), meg hőmérőzni pár ciklust hogy bebizonyosodjon, van-e egyáltalán ovud.

23 napos luteális valóban nem normális (fiziológiailag nehezen elképzelhető), 10-16 között elfogadott. Szóval könnyen lehet hogy későn ovulálsz, de neten keresztül megmondhatatlan.

2021. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együttlét után 2 héttel próbálj meg egy Facellet vagy Predictort, az mutatja, ha sikerült. Ha nem rendszeres a ciklusod, javaslom a hőmérőzést, abból legalább látod, hogy volt-e és mikor peteérésed, mert IR-nél az sincs minden ciklusban feltétlenül.
2021. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!