Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek rendben van ennek...

Szerintetek rendben van ennek a petezsàknak az alakja?

Figyelt kérdés

2 cm, benne embrió és pulzalas. Az orvos szerint rendben van, de itthon nézegettem a előző terhesseg új képeit és ott szabályos formák voltak.

[link]


2021. jún. 16. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gond lenne vele, az orvos mondta volna. Úgyhogy igen, rendben van.
2021. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Gyk orvosai mindjárt rendelnek..



De most komolyan. Könyörgöm. Orvosnál voltál. Nyugtázta, hogy minden rendben. Akkor szerinted nincs minden rendben? Gyk népe többet, és persze kompetensebben tud uh fotó alapján diagnosztizálni, mint a vizsgáló orvos..

2021. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég hülye alakú petezsák volt az egyik korai uh-n. Most 24 hetes vagyok. Amit az uh-n látsz, az szerintem egy metszet, kijöhet furcsára.
2021. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja rendben van, akkor hidd el, hogy úgy van. Nekem már az első vizsgálaton mondták, hogy nem okés valami és így is lett... Van szívhang is, szóval nyugi!
2021. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az ultrahang képe torzít, mivel valószínű máshol tapadt, mint a korábbi terhességednél.


Képzeld el, hogy a méhed test. Mintha egy narancsra rajzolnál, utána kiterítenéd síkba. Torz lesz a rajzolt alakzat.

2021. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen a limfacatozo archadeoclomosz kicsit lejjebb van a kelleténél így gátolja a eneatlamo maximus fejlődését ami a csecsemő genetilaia phospros halálhoz vezethet
2021. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!