Lehet babát várok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap múlt el a menstruációm, 3 hónapja hőmérőzők (babát szeretnénk) és ma reggel 37 fokom volt, illetve rövidebb ideig tartot a menstruációm is 6napig szokott tartani most pedig 4 napig tartott, színe ugyan olyan volt mint szokott és állaga is a mennyisége mintha egy kissé kevesebb volt de nem sokkal. Jaj igen és a méhnyakom annyira fent van hogy el sem érem. Csináltam tesztet első nap mikor meg jött mert egy héttel ezelőtt nagyon érzékenyek voltak a melleim, de negatív eredményt kaptam. Szerintetek? Sikerült? Valaki esetleg járt már így és mégis babás volt?


2021. jún. 17. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megjött. Nem vagy terhes.

De amúgy csinálsz megegy tesztet, ha nem hiszel a múltkori akkor, itt távgyógyítasban csak tipp lesz.

2021. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megjött és negatív a teszt. Nem, nem vagy terhes.
2021. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Egyik barátnőmnek megjött és terhes volt!
2021. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
3as, gondolom onnan tudta, hogy tesztelt, nem a gyakorin mondták meg neki...
2021. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt emberek,ilyen kérdéssel....🙈🤷🤷🤷
2021. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek, ilyen kérdéssel? Nem tetszik valami? Ki mondta hogy válaszolj? Meg 4-es is.. tudjátok nem mindenkinek vannak szülei vagy valakik a háttérben.. én azért írtam itt mert nekem nincs kitől kérjek tanácsot és jól esik hogyha valaki segít. Na mindegy csak sajnos annyi de annyi rossz emberek vannak.. bele kötnek másokban csak azért mert ők úgy gondolják hogy" mindent tudnak" meg okosak. Na örüljetek de a sírban te sem leszel mássab mint én meg más🤭😘 a többinek meg köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jún. 18. 09:06
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem,nem tetszik!Megjött,teszt negatív...NEM VAGY TERHES!😅Menj el még nőgyógyászhoz is!Mond neki,hogy negatív a teszt,megjött,de lehet terhes vagy!Úgy le fog oltani,hogy sírva fogsz kifutni a rendelőből Már látom hogy tizenéves vagy,nem felnőtt.Szexelni tudod hogy kell,de a terhességről halvány lila gőzöd nincs.Ez az elszomorító,nem az itt válaszolok,akik csak őszinték.
2021. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem beléd bújt a Szentlélek.
2021. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Unatkoztok? Törödjetek a saját seggetekel, amiért nem történt meg veletek ilyesmi akor az nem is létezik mi? Az nem történhet meg ugye? 🤣😂 25éves vagyok és házas de hiába írom én ide ha egy 40éves írta volna ki ezt a kérdést ugyan ezt írtatok volna neki is hogy tizenéves mert ha már valaki tapasztalan e témában akor az biztos hogy kis korú meg hülye ugye?
2021. jún. 19. 10:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondom hogy az egyik barátnőmnek megjött ugy hogy terhes volt :)
2021. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!