Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tesztelhetek holnap?

Szerintetek tesztelhetek holnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A szoptatás óta előző hónapban jött meg először, kistesó projektben vagyunk és az ovu elvileg 2 hete szerdán/csütörtökön volt. (Teszt és ovus fájdalomból ítélve.)

Azért vagyok bizonytalan, mert alapból 28-30 napos ciklusaim voltak terhesség előtt és aszerint legkorábban vasárnap lenne értelme..viszont az ovu teszt szerint ez most csak 24-25 napos ciklus lenne.

Szerintetek van értelme holnap reggel tesztelni? Vagy inkább várjak, hátha ez az első ciklus alapból elcseszett és majd egy hét múlva úgyis megjön?!


2021. jún. 22. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ovu 2 hete volt akkor tesztelhetsz nekem 9 nap mutatta, 14 napon már látszott.
2021. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi azt akartam írni hogy majd leugrott😁😁 nem látszott😂
2021. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ma megpróbálom. :)
2021. jún. 23. 05:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Megcsináltad? :)
2021. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg, de sajnos semmi. :( Szóval ez a hónap valószínű bukta.. 25össel csináltam, de már ennek is mutatnia kéne valamit szerintem.

Az első terhességemnél 2 nap késés után teszteltem és halvány de azért jól látható volt. Most meg elvileg ma/holnap kéne megjönnie ha nem lett baromi hosszú a lutealis fázisom.

2021. jún. 23. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szorítok azért 🙂🙂
2021. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2021. jún. 23. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!