Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből a facelle tesztből...

Ebből a facelle tesztből lehet még valami?

Figyelt kérdés

8 hónapja próbálkozunk, ebben a hónapban kezdtem a méhpempőt enni, és most 4 napja késik, a teszt viszont ilyen lett amit csináltam. Ennyire kitolhatta az ovut a méhpempő? 4 nap késésnél a tesztnek már viritania kellene.. Ebből a tesztből lehet még valami szerintetek?


[link]



2021. jún. 27. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem.
2021. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
ha nem csal a szemem én látok ott egy halvány 2.csíkot.
2021. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom a 2 csíkot. Tudod esetleg az ovud idejét?
2021. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom az ovut, nem követem. Talán a méhpempő kitolhatta a ciklusonm, amit ebben a hónapban kezdtem el szedni🤷🏼‍♀️ Egyébként 28-29 napos ciklusaim vannak, az ovum középtájt volt mikor anno ovu teszteltem, ez a mostani ciklus már most 32 napnál tart, és ki tudja hol a vége szóval passz 😆
2021. jún. 27. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:
nem lett belőle semmi, megjött : )
2021. jún. 28. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, majd következő hónapban 😊

Én a Maca-t ajánlanám Neked és párodnak. Olvass utána 🤗

2021. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már fél éve isszuk :(
2021. jún. 28. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!