Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom sokszor volt már... Ha...

Tudom sokszor volt már... Ha az együttlét fürdőkádban volt de éppen csak elkezdve volt.. Utána megis jött... Azóta eltelt kicsit több mint 4hét a terhességi teszt negativ.. Ennyi idő elteltével már a tesztnek mutatni kéne a terhességet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megjött... Nem vagy terhes.
2021. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyi hogy kicsit gyengébb volt mint előtte de nemis 4 napig tartott hanem 5.
2021. júl. 1. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal 3 héttől kimutatható.
2021. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem igaz már hogy nem tudjátok a megfelelő kategóriát teleszemetelni a terhes kérdéseitekkel...
2021. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Nem jól tudod.
2021. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Okés, és akkor már hasznossá is tennéd a kommented és kijavítanál?
2021. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulációtól lehet számolni, nem a szextől. Ha a peteérés napján a pete megtermékenyül, akkor is csak a beágyazódáskor kezd el termelődni a tesztek által kimutatott HCG hormon, és hogy ez a vizeletből kimutatható legyen, az is még idő. Legkorábban akkor érdemes tesztelni amikor a menstruációnak meg kellene jönni, előtte még terhesség esetén is mutathat negatív eredményt az alacsony HCG szint miatt. Ha megjött, eleve nem terhes, ha meg nem, akkor érdemes tesztelni. A kérdezőnek szex után megjött, szóval eleve nem értem a kérdést sem. Azt ugyan nem írta, hogy hány nappal a mensi előtt volt a szex, de végül is nem is számít.

A három hét tehát nem jó, mert nem a szex idejéhez lehet kötni a tesztelést, csakis a peteéréshez és ebből kifolyőlag a mensi első napjához.

2021. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt kb. Egy másfél héttel voltunk együtt.. Azóta pedig kicsit több mint 4 hét telt el... A ciklusaim szabálytalanul jönnek.
2021. júl. 1. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szabálytalan ciklust okozhat egy csomó minden. A diagnózist bízd egy orvosra szerintem. Ha megjött a mensi, nem kell parázni. Elvileg. Vannak olyan csodák, hogy több pete is érik és csalafinta módon néha nem is egyszerre. Ezért lenne fontos a védekezés....
2021. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy alkalom volt.. Azt is megbántuk.. De akkor elvileg nem lehet baj?
2021. júl. 1. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!