Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség első jelei?...

Mik a terhesség első jelei? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
10 nappal ezelőtt voltam együtt egy fiúval,gumi nélkül csináltuk de óvatosan. 5x berakta lassan majd 5 percet szüneteltünk meg mind így,és persze nem élvezett el. Nekem ez volt az első olyan együttlétem amikor nem használtam gumit és nagyon be vagyok pánikolva. Elég sokat kell pisilnem de ez azért is lehet mert az utóbbi időben jóval nagyobb mennyiségben fogyasztok vizet,ma tapasztaltam hogy érzékenyebbek a melleim mint máskor. Pont akkor voltunk együtt amikor nekem meg kellett volna jönnie periódus szerint de mivel szokott mindig késni 4-5 napot ezért normálisnak tartottam hogy akkor nem jött meg. A rendszeres késést beleszámolva 4-5 nappal ezelőtt kellett volna megjöjjön de nem jött meg. Nagyon félek nehogy terhes legyek

2021. júl. 1. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem védekeztél, lehetsz terhes.

Tunetek mint a pms-nél.

2021. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy terhességi tesztet
2021. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mindenkinél más tünetek vannak..nekem folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem volt, amikor valóban meg kellett volna jönnie. 4 napot késett, amikor tesztet csináltam és egyértelműen ott volt a két csík. Én akartam a babát, így boldog voltam. Viszont te most még pszichésen is produkálhatsz tüneteket..mivel félsz a terhességtől. Csinálj mielőbb tesztet, csak úgy tudsz megbizonyosodni róla.. A legjobbakat kívánom! 🤞
2021. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem ment el benned, akkor nagyon kicsi az esely, nyugi. Azert kb 14 nap utan csinalj tesztet, hogy megnyugodj.
2021. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
"Gumi nélkül, de óvatosan" 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyire pánikolós vagyok,védekezz rendesen és akkor nem kell ,,óvatoskodni".

Vegyél egy tesztet.

2021. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Update,ma megjött a menstruációm viszont nem olyan mint szokott lenni. Rózsaszín és nem jön akkora mennyiségben mint máskor utánaolvastam és a pecsételő vérzés is lehet a terhesség jele,még mindig nagyon félek hogy nehogy tényleg ez is jel legyen
2021. júl. 2. 02:39
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy csak fél nap után vált át rendes vérzésbe. Ha aktus előtt elélvezett a barátod akkor is nagyon kicsi az esélye hogy terhes legyél.
2021. júl. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8# ne írj már hülyeségeket a kislánynak😂


Mi lett kérdező?

2021. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!