Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a barátcserj...

Mi a véleményetek a barátcserjéről teherbeesés céljából?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam róla, hogy milyen jó hatással van a Progeszteron szint növeléséhez, ami ugyebár a sikeres teherbeeséshez szükséges.

Viszont minél jobban beleástam magam a tapasztalatok olvasásávan, annál jobban elbizonytalanidtam.

Lehet nem leszek előrébb, de én is felettem a kérdésem a vélemények kapcsán.

Én kefejezetten a baba projekt szempontjából szedném illetve csak kipróbálnám. Mikortól kell szedni és meddig egy ciklus során?



2021. júl. 3. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Én ittam tea formájában.

Mensitől peteérés napjáig, aztán nem, majd ha megjött megint.

Talán 3. Hónaptól maradtam terhes, ovu teszteltem is.

Nekem nem volt negatív hatással se a ciklusom, se másra.

2021. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy mint az első válaszoló, csak tinkrtúrát, de én barnáztam tőle a ciklusom előtt, nem is csináltam már utána, tehát csak egy ciklusban próbálkoztam vele.
2021. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én meg igazából most 2 ciklus óta baenázok egy nagyon picit, épp hogy a WC papíron marad egyszer valamicskét, mensi előtt 1-2 nappal. Olvastam, hogy a barnázást profi hiány is okozhatja. (persze nem csak az)

Mindenesetre kipróbálom peteérésig (remélem nagy kárt nem teszek).

2021. júl. 4. 04:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Premens tablettát szedtem, a második doboz sikert hozott.

Előtte másfél évig nem jött össze.

2021. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam a teát mensitől félidőig, onnantól pedig cickafarkot. Szedtem mellé E-vitamint, folsavat és rutascorbint. Tudtam, hogy kétesélyes, mert vagy bezavar, vagy segít. De adtam neki egy esélyt és az első teás hónapban sikerült.
2021. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából elkezdtem 2 napja szedni.. Azóta mégtöbb véleményt olvastam róla, nagyon sok negatívat, szóval inkább maradok a vitaminoknál, C, E, D valamint folsav.


Köszönöm azért a válaszokat!

2021. júl. 4. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 és fél hónapig szedtem teherbeses céljából, és hogy rendbetegye a ciklhsomat mert mensi elott 5 nappal barnázok. Nálam azt a hatást érte érte, hogy elmúlt a mensi, 2 nap szünet után oculacioig barnaztam, aztan progeszteron huvelykapszula, aztan megint mensi. Először azt hittem csak valami véletlen, majd rajottem, hogy 30 napból kb 3-at nem verzek tőle... amint abbahagytam megszunt a probléma. Most 1 hónapja inofolicot iszom és brutal peteerest csinalt😊 terhes viszont egyenlore nem lettem. Olvass utána, ajánlom az inofolicot😊
2021. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!