Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet múlt hónapban ezért nem...

Lehet múlt hónapban ezért nem sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Előző hónapban nem sikerült a baba projekt. (3.próbálkozós hónap)

A ciklusaim 28 naposak és egy telefonos alkalmazást használok. A ciklus első napja május 20 volt és 24.ig tartott. A telefon szerint 30tól volt termékeny időszak, akkor csak 31.én és elsején voltunk együtt az ovum pedig elvileg 3. án volt. Ebből sikerülhetett volna, nem?

Most használtam ovulációs tesztet. Ciklus első napja 18. és 21.ig tartott. Elvileg 29től van termékeny időszak, 29.én voltunk együtt, a telefon 3.ra rakta az ovut, akkor is.. viszont én másnap 4.én teszteltem pozitív ovulációt és másnap 5.én voltunk együtt.

A véleményetekre lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban.

Tudom, hogy 3 hónap nem a vilàg vége és akkor hogy bírnám ki a 9 hónapot.. én lennék a vilàg legboldogabb embere. :)

Köszönöm, ha válaszoltok

Csodás napot Mindenkinek



2021. júl. 7. 09:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Sikerülhetett volna, de nem lett volna baj, ha 2 naponta együtt vagytok. Ha minden klappol is kb. 20-25% az esély.
2021. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Ciklusod 14. napja körül van ovud. Előtte 2 nappal és onnanstól 2 naponta legyetek együtt.
2021. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
A telefonos alkalmazás csak egy becslés, semmi bizonyíték nincs rá, hogy tényleg akkor van az ovuláció, csak ott nagyobb az esély a teherbeesésre. Az ovulációs teszt és a hőmérőzés, nyák + méhnyak figyelés, vagy az ultrahangos követés mutatja legpontosabban, hogy neked mikor lesz/van/volt.
2021. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

A nemet próbáljátok befolyásolni, vagy miért csak 4-5 nappal az ovuláció előtt vagytok együtt? Túl korán vagytok együtt, ovulációdig a legtöbb sperma elpusztul. A ciklusod 13-14. napján próbálkozzatok.


Ovuláció után teherbeesési szempontból semmi értelme együtt lenni, de csak úgy persze lehet.


[link]

2021. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem akarjuk a nemet befolyásolni. :)

De ha pozitív ovu teszt után van tüszőrepedés, akkor most van esély nem?

Tudom hogy kb. 14. nap van ovu..nekem 17. volt.

2021. júl. 7. 10:20
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

A telefonos alkalmazás középre lövi be, pedig korántsem biztos, hogy akkor ovulálsz. ha biztosra akarsz menni, ovu teszt, és pozi tesztkor lehet nekiállni.

Nekem ugyanez volt, 4 hónapig kozépidővel számoltunk, aztán mondom megnézem egyáltalán van-e ovum... 17. Napon volt, 3-4 nappal az után,

amit.gondoltam.

a 2. Tesztelős hónapban baba lett.

2021. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán jókor vagytok együtt.

Ovu előtt 1-2 nappal kellene aztán ovu napján.

Nézd meg átlag hány naposak a ciklusaid.ha 28 nap akkor 12-14 napig van ovud.

Menzesz első napjától kell visszafelé számolni 14-16 napot!

2021. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha a legalkalmasabb pillanatban vagytok együtt is 25-30% az esélye.
2021. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hahó de valaki olvassa amit írok? Kötvetlen ovu előtt és után voltunk együtt.. fix akkor volt az ovu, mert teszteltem
2021. júl. 7. 10:54
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Amit linkeltem, aszerint ovuláció utáni napon már 0% az esély. Nem tudom, ez ennyire szigorúan van így, de mint mondtam, ovuláció után már felesleges “görcsösen” együtt lenni, mert előtte kell próbálkozni.
2021. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!