Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett? Jelezte valakin...

Sikerülhetett? Jelezte valakinek a terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja kezdtünk bele a baba projektben, és ma vagyok nem várt előtt 4 nappal.

Tegnap óta nagyon meg fájdultak a melleim sosem szoktak így fájni mensi előtt, és most mintha meg is lenne duzadva meg mintha bízseregne, egy olyan furra érzés.

Volt már így valaki? Jelzett terhességet?


2021. júl. 8. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A testünk nem robotként dolgozik, néha vannak olyan tüneteink, amiket máskor egyáltalán nem érzünk, vagy veszünk észre. A mell feszülése, minimális duzzanata alapvetően a premenstruációs tünetek tárházát gyarapítja, önmagában nem ad okot arra, hogy terhességet feltételezz azért, mert most tapasztalod. Lehet, hogy máskor is volt már, csak most jobban figyelsz a testedre és tudatosan keresed a tüneteket. Persze, lehet előjele, de azt azért jó, ha figyelembe veszed, hogy a terhesség első konkrét jele a menstruáció kimaradása. Ha sikerült is nektek ebben a ciklusban a baba, akkor még csak kb most ágyazódhat be, a HCG hormon termelődése pedig csak ekkor kezdődik el,és ez a hormon az, ami a tüneteket fogja majd okozni.
2021. júl. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmaradt mensi után elkészített teszt megmondja
2021. júl. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. júl. 8. 05:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden mensi előtt úgy fájt a mellem, mintha szét akarna durrani. E hónapban is így volt, azt hittem meg fog jönni, tipikus pms tünet, erre ma reggel erős pozitívat teszteltem.
2021. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Boldog babavárást kívánok! Nekem mostmár a mell bimbóim is fájnak érzékenyek. Már csak pár nap és majd kiderül hogy mi a helyzet kíváncsi vagyok 🙂☺️
2021. júl. 10. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Pedig azt hittem nem jött össze, tipikus pms nálam ez a mellfájdalom, meg sok helyen olvastam hogy a mellbimbó is érzékeny, hát nekem nem, de mint kiderült ez nem mérvadó 😄
2021. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!