Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláciokor voltam együtt...

Ovuláciokor voltam együtt párommal délelött nézem hömérövel a hömet is minden de este mikor mentem pisilni picit ijen halvány rozsaszines barnás volt a papiron szerintetek lehetek terhes?Már 3 éve várunk a picire

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie? 1 hét vagy 2?


Komolyra fordítva a szót: ha nem jön meg a menstruációd tesztelj egyet és kiderül.

2021. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hodet nem delelott kell merned hanem kozvetlen felkeleskor mielott kikelnel az agybol es mindig azonos idoben. Kulonben nem mutat valos adatot. Az estit meg minden is befolyasolja annak nincs ertelme. Sok sikert!

A rózsaszín pecseteles utalhat beagyazodasra is, de masra is. Mar lehet akar egy jo jel is.

2021. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!