Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz elmaradasa elotti...

Menzesz elmaradasa elotti mellfajdalom terhesseg eseteben miben tért el a pms mellfajdalomtol, akiknek volt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 15:41
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
irok majd igen!
2021. júl. 9. 21:04
 12/40 A kérdező kommentje:
Nos, eddig semmi....Ilyenkor hajnali mosdoba menesnel mar szoktam barnazni, de most még semmi. Persze hosszú meg a nap... drukkoljatok!!!!!
2021. júl. 10. 07:31
 13/40 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Szurkolok 😊

Én most konkrétan arra ébredtem hogy iszonyatosan feszül a mellem. Eddig a jobb fájt nagyon most már a bal is sőt érzékenyebb lett. Tesztet már csak azért sem csinálnék még mert 5 nap a nemvártig na meg éjjel 2x voltam kint 😀 ha most nem is marad meg a baba, én úgy érzem valami folyamat elindulhatott bennem... Vitamint szedek 4 hónapja, vérképem 1 hónapja nézettem, minden rendben. Nagyon remélem hogy mindkettőnk álma teljesül a hónapban 😊

2021. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Huu drukkolok en is neked!!!!! Pint most voltam en is verkepen, minden rendben volt. Remélem hogy most sikerült végre!!! Ovulaciom az biztosan volt ebben a hónapban! A derekam faj es a melleim. Nem tesztelek csak ha kesik mar legalabb 3 napja. Addig nem merek!
2021. júl. 10. 08:04
 15/40 A kérdező kommentje:
Ja es tegnap napkozben en is folyamat pisilni jartam.
2021. júl. 10. 08:05
 16/40 anonim ***** válasza:

Én nem tudom bírok e 3 nap késést várni. Örülök ha a nemvárt napját kibírom 😀 mondjuk utóbbi 1 év ciklusait megneztem és 30 napnál hosszabb nem volt már nagyon rég (nagyfiam idejében még előfordult 6 nap késés is azért nem teszteltem 2 hét késés előtt).

Derekam nekem is fáj néha de tegnap túlóráztam azt arra is tudom fogni😀 ovu nekem is biztos mert érezni is szoktam de ebben a hónapban kezdtem a tesztelést és 5x voltunk együtt a jó időszakban.

2021. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szorítok! Én teszteltem tegnap reggel pozitívat, egész éjjel pisilni jártam... 😄
2021. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
még semmi🙏🙏🙏🙏
2021. júl. 10. 16:39
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Gratula első 😊

Kérdező bárcsak 1 hét múlva lennénk már és mindketten ezt írnánk 😀


6-os

2021. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
huuu nagyon drukkolok mindkettinknek!!! Bár már 2x szivatott meg a ciklusom h azt hittem h.... aztan megjott masnap🙈most remelem máshogy lesz... hétfőn tudok tesztet. venni
2021. júl. 10. 16:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!