Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt egy ciklus alatt...

Kinek volt egy ciklus alatt kétszer is peteérés?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoktól kérdezek akik nyomonkövetik pontosan. Arról már hallottam hogy ciklus közepén még mondjuk a vége felé. De olyan is van akinek a ciklus elején és a közepe felé volt?

Ez mennyire "normális"? Úgy értem ez utalhat valami hormonális gondra?

Csak érdekelne ez a téma.

Ja és akinek mondjuk vannak jelei, folyás stb amiből tudja hogy peteérés van, ezek a tünetek mindkettőnél megjelentek?



2021. júl. 11. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ovu teszt szerint a 10. napon volt. Valójában a 17-18. nap környékén fogant.

Vagy csak én néztem be a tesztet vagy kétszer volt ovu.

2021. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja az egyértelmű tüneteim a 10. napnál voltak. Nem beképzeltem, már évek óta figyelem a testem, tudom mikor van az ovu és ez a korábbi terhességeknél sokat is segített. És habár korainak tartottam mégis akkor volt minden tünet plusz a pozitív teszt. Hát, nem akkor fogant hanem több mint egy héttel később. (Terhességi teszt, illetve együttlétek miatt tudom.)
2021. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, csak “urban legend”, 2 ovuláció egy hónapban csak rögtön egymás után lehet, 1-2 nap eltéréseel, így lesznek a kétpetéjű ikrek. Az, hogy egyszer már volt peteérés, majd egy random időpontban megint van, biológiailag nem létezik, mert PÈ után progeszteron kezd el termelődni, ami blokkolja egy másik lehetséges ovuláció kialakulását.

Amit az 1-es ír, ott az lehetett, hogy a test “próbálkozott” a peteéréssel, de nem sikerült akkor, valójában később lett. Ezert is mondják, hogy a pozi LH-teszt sem 100%.

2021. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak annyi mindent olvastam már, természetesen igazad van utolsó. Én úgy tudom elképzelni, hogy igen az előző ciklus végén elkezdődött valami, aztán a következőben próbálkozik a szervezet (ezt a ciklus elejére értem)


Hát mindenesetre sokszor az emberi szervezet meg tudja viccelni magát🙂


Köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 12. 07:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!