Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta felírása?

Esemény utáni tabletta felírása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


3 hónapja szedek fogamzásgátlót, eddig mindig megfelelően szedtem, nagyon odafigyeltem rá.


Most a 3.csomagnál az első héten kimaradt a 7. Szem (csütörtöki) és 16 oraval kesobb tudtam potolni. (Penteken) Elozo este egyutt voltunk a parommal, a 8. Szemet megfelelo idoben be vettem (szombaton) viszont ma reggel egyutt voltunk.


Irtam a nogyogyaszomnak de vasarnap lévén nem valaszol nyilvan, kerestem magam kórházakat ahol fel tudnak irni az esemeny utanit, de nem talalok.


A surgossegi ellátásnak akar ulloi utinal, oda kell előzetesen telefonalnom vagy csak oda megyek h szeretnem feliratni?


Koazonom a valaszokat


2021. júl. 11. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
*csutortok este voltunk egyutt, az lemaradt.
2021. júl. 11. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett nem vehetsz be esemény utáni tablettát. A kimaradt szemtől kezdve használni kellett volna kiegészítő védekezést.
2021. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szem kimarad nem valószínű a terhesség. A fogamzásgátló nem az aznapi hat. Azért mert egyet elsőbbségi vettél be nem lesz gond. Viszont mellette nem szabad esemény utánit bevenni
2021. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőbbségi? :)
2021. júl. 11. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi...később, fránya autokorrekt
2021. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!