Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges kései beágyazódás ?

Lehetséges kései beágyazódás ?

Figyelt kérdés

Ciklusom változó. (28-31)

31.nap picit szúrt a méhem . Nem görcs. Kifejezetten inkább úgy bele szúrt érzés volt pár percig. Majd néhány óra múlva törléskor barna volt néhány csepp.

Azóta semmi.(tegnap)

Pár nap múlva tesztelek.

Szerintetek reménykedhetnek ?



2021. júl. 11. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog jönni...
2021. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Menstruálni fogsz.
2021. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy lány épp azt írta ki hogy barnazott napokig és pozitívat tesztelt utánna . Testvérem barátnője 7 napig barnázott . Kisfia most 1.5 éves . Talán meg van esélyem . Tegnap este óta semmi nem történt . Egy csepp vér sem.
2021. júl. 11. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ha ennyire tudod a választ, minek írsz ki kérdést?! 🤦‍♀️🤣
2021. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem látnád ez most lett kiírva egy másik személy . A rokonom is most mondta csak. Mekkora egy … sok szerencsét ez életben neked utolsó ! Haha
2021. júl. 11. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keresgélj semmit se magadon ... ezek amugy full pms tunetek....nem vagy terhes
2021. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nagyon szeretnéd, de sajnos nem az a jellemző, hogy az ilyenből baba lesz. Nekem is volt ilyen barnás dolog beágyazódás környéken, de én progeszteronhiányos vagyok, amúgy is barnáztam pár nappal mensi előtt. Kellett is progreszteront szednem. De az a különbség, hogy az nem a nemvát napján volt, hanem talán vagy egy héttel előtte. Szerintem is meg fog jönni sajnos.
2021. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megjött sajnos.

Mindenkinek köszönöm

2021. júl. 12. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!