Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6nappal a nemvárt előtt...

6nappal a nemvárt előtt lehetnek még peteérés szerű tüneteim? Olyanok amiket már egy héttel ezelőtt is éreztem. Majd leszakad az alhasam.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehetnek ha akkor nem szabadult ki a pete a tüszőből de az is lehet, hogy azért fáj most mert próbál beágyazódni és már ilyenkor elkezd tágulni a méh..megnagyobbodik.
2010. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Pontosan én is 6 nappal vagyok a nem várt előtt és 2 napja fájdogál a derekam és az alhasam, érzékeny a mellem mint a menzesz előtt... Én sem tudom mire vélni csak a beágyazódásra esetleg...
2010. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi lányok. úgy néz ki engem megtréfált a szervezetem, s tegnap volt tűszőrepedésem, úgyhogy ez a hónap megint elment...kíváncsi vagyok mikor fog megjönni, hogy késni fog az tuti...
2010. aug. 28. 07:40
 4/18 A kérdező kommentje:

sziasztok!

hát jól megtréfált a szervezetem, ugyanis 8hetes terhes vagyok:-) azért emeltem ki, hátha más is észlel ilyen tüneteket!

2010. okt. 1. 13:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!


De jóóó!!!!:-))) Gratulálok!!!! Boldog Babavárást Kívánok!!!!

Most,hogy érzed magad?

Más tüneted nem volt a nem várt előtt?

2010. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gratula!! Vigyázzatok magatokra!
2010. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi! más tünetem nem volt, csak olyan volt a méhemben egy kislabda vagy lufi lenne. főleg leüléskor éreztem,mintha lenne ott valami.
2010. okt. 1. 13:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Mikor voltál orvosnál?Olyan jó ilyen jó híreket olvasni,hogy valakinek sikerült!:-)

2010. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked.:D Jó babavárást.
2010. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
1hete voltam dokinál, normál szívműködést is látott! úgy jött ez a baba, h tényleg nem számítottunk rá. emlékszem, hogy többször is együtt voltunk, de olyan igazi peteérés szerű tüneteim nem voltak akkor. utoljára keddi napon voltunk együtt a párommal,aztán ő elutazott. 3nap múlva volt peteérésem, folyással hasfájdogálással stb. na,gondoltam ebből már nem lesz semmi... és mégis kibírták a kiskatonák:-))
2010. okt. 1. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!