Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt kérdés.Ez így...

Ovu teszt kérdés.Ez így szokott lenni?

Figyelt kérdés

A mostani ciklustól fogok ovu tesztelni orvos kérésére.

Mikor megrendeltem a tesztet és megérkezett kiváncsiságbol csináltam egyet csak azért,hogyan működik,akkor ciklus kb.4.napján voltam.

Halvány lett a 2.csík.nyilván nem vártam pozitívat.

De most a 12.napon elkezdtem és szinte nincsen 2.csík,halványabb mint a próba teszten.

Az lh.nak nem emelkednie kellene a ciklus elejétől a közepéig?



2021. júl. 13. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ a csík erőssége, pl hogy mennyit ittál a teszt előtt és mikor pisiltél előtte utoljára. Elvileg délután/este magasabb az lh, mint reggel, de ezt is embere válogatja. Nekem lett már reggel is pozitív, meg este is. Azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg mindig nagyjából ugyan abban az időpontban elvégezni a tesztet, és előtte próbáld meg kicsit bent tartani a pisit. Ha pedig így is halványodni látod napról napra a tesztet, az azt jelenti, hogy lecsúszhattál az lh csúcsról. Ilyenkor a legerősebb csíkú tesztet vedd alapul peteérés szempontjából. Olyan is van, hogy több napig pozitív a teszt, akkor az utolsó pozitív tesztet vedd figyelembe. A peteérésen kívül pedig ne adj a csíkok erősségére, pl menstruáció előtt is van, akinek újra elkezd emelkedni az lh és erősödnek a csíkok a teszten.
2021. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az hogy kicsit halvány vagy nagyon halvány a 2. csík nekem csak attól függ mennyire koncentrált a pisim (mennyire sárga), azaz mennyit ittam előtte, mennyi ideig nem pisiltem.

Néha gyengébb, néha erősebb, de ha pozitív lesz akkor az olyan pozitív lesz, hogy hidd el látni fogod a különbséget a többihez képest :)

2021. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!