Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyon gyakori pisilés...

A nagyon gyakori pisilés utalhat arra, hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
7.hónapja próbálkozunk a babával. Vasárnapra van a nem várt napja, ma elkezdett görcsölgetni a hasam és feltűnően sokat járok pisilni. Nem vagyok felfázva. Konkrétan 10 perce voltam pisilni és megint kell mennem, de előtte is voltam nem is olyan rég. Annyira szeretnénk már babát és olyan rossz minden hónapban csalódni. Szóval ez a sok pisilés nem lehet várandós tünet, ugye? Ahhoz még korai lenne?
2021. júl. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A gyakori pisilés nem terhes tünet :D max a 3.trimeszterben.
2021. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Várandós tünetnek korai igen. Legfeljebb azt jelezheti, hogy többet ittál ma mint szoktál. 7 hónap még nem olyan sok idő, de tudom mit érzel, nekünk is 1 év után jött össze. Ne "temesd" a dolgot ennyire előre, még bármi lehet belőle.
2021. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
4 gyerekem van, az egyetlen tünetem mindegyik gyerekkel a gyakori pisilés volt az elején, még a teszt előtt. Nem ittam többet, nem csináltam semmit másképp. 😊
2021. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak az éjszakai pisilések lettek gyakoribbak az elején, de különben okozhatják hormonális változások (hcg). Mondjuk akkor lehet, hogy már ki is kéne mutatnia egy érzékenyebb tesztnek. Ha én lennék a helyedben, akkor lehet hogy tesztelnék egy 10-essel holnap reggel, maximum nem reménykedsz feleslegesen vasárnapig.
2021. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!