Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy 7 napja...

Mitől lehet, hogy 7 napja erős pozitív az LH teszt? Ilyen még nem volt, hogy ennyi ideig pozitív legyen. Nem halványul, ma du csinálom a 8.-at.

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerre több tüsző érik pár nap különbséggel vagy hormonprobléma, pl pcos okozhat ilyet.
2021. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól írta, de gondolom rajta vagytok baba projekten így szerintem csinálj egy terhességi tesztet is, szoktak időnként meglepetések lenni.
2021. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen erősségű a teszt? ugyanolyat használsz, mint eddig?
2021. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen ugyanolyan facelle ovu tesztet használok. Titkon bízom babában de egy éve próbálkozunk már így nem élem bele magam.
2021. júl. 15. 14:58
 5/10 A kérdező kommentje:
2021. júl. 16. 07:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegyik pozitív hanem a legerősebb számít annak.


[link]


Az enyém így nézett ki.

2021. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ezek nem pozitívak...Talán a 07.14-et mondanám a legközelebb a pozitívhoz, de az összes többi negatív. Akkor pozitív egy lh teszt, ha minimum azonos erősségű a két csík vagy erősebb a teszt csík a kontroll csíknál.
2021. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen az tudom, nekem egyedül az a furcsa, hogy eddig mindig halványak voltak és fokozatosan erősödtek, most pedig alapból erősebbek a csíkok. Emiatt furcsálltam, mert a 6 válaszoló képeihez hasonlított eddig is az enyém, de látjátok, hogy ezek sokkal intenzívebbek, de lehet csak véletlen akkor :)
2021. júl. 16. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. az is lehet, hogy most magasabban volt az alap lh szinted is. kiszáníthatatlan ez a női hormonrendszer :D mindesetre próbálkozzatok, abból baj nem lehet :)
2021. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy sikeres hónapunk lesz. :) lehet, hogy magasabb az alap bár azért még két lh tesztet csinálok ha az is ilyen lehet megpróbálok egy tesztet, mert azért lehet csoda és esetleg baba van a dologban :)
2021. júl. 16. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!