Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok van akinél jelentkezett...

Csajok van akinél jelentkezett nem várt előtt bármilyen tünet is hogy babás?? Ha igen mik voltak azok? 😊

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

A babás kifejezést kérlek felejtsd el.

Amúgy nálam semmilyen tünet nem volt előtte

2021. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából a beágyazódás kezdete után egy szombati napon annyira rosszul lettem a kocsiban, hogy félre kellett állnunk, hogy ne hányjam tele a kocsit. Utána következő csütörtökön pedig ugyanez megismétlődör reggel. Kíváncsiságból csináltam egy tesztet, halvány pozitív lett. Azon a héten vasárnap kellett volna megjönnie, de aznap reggel már erős pozitív lett a tesztem.


37 hkm

2021. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lett a szaglásom mint egy vadászkutyájé, már a nemvárt előtt 3 nappal 😅
2021. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Nekem a menstruáciomig van meg kb 12 nap... Naptar szerint bár nem szabályos... És olyan fáradtság van rajtam alig várom meg csináljam a ház körül a dolgom hogy aludni tudjak...
2021. júl. 22. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha menstruáció előtt vagy 12 nappal akkor max még épp csak a peteérésed van, vagy épp túl vagy rajta 1-2 nappal. Innentől még egy hét a beágyazódás. Nagyon max utána érezhetsz már ilyen enyhe tüneteket, de a várandósság korai jelei szinte 100% ugyan olyanok mint a pms tünetek, tehát amíg nem

késik a havi addig nem érdemes tüneteket kutatni. A mostani fáradtság inkább a horrorisztikus időtől van.

2021. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bebeszéled magadnak, még a terhesség sem jött létre. Amúgy nem volt semmilyen tünetem, fájt a mellem, mint minden mensi előtt. A rosszullétek most kezdődtek, a 6. héttől.
2021. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem naptár szerint volt az ovum.. Sokkal hamarabb

Es utánna neztem van akinél már a fogamzást kovetoen jöttek tünetek nem kell feltétlen be ágyazodnia előtte.

Es nem hasra ütöttem se nem beszélem be

Nem tervezett baba lenne mivel ritkán vagyunk eggyütt joval utánna néztem meg a naptárat hogy hoppá épp termékeny napokban vagyunk.. Soha nem beszéltem be tüneteket és az idore sem tudom fogni mivel ezek elott ijen panaszaim nem voltak 😊

2021. júl. 23. 10:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor terhes vagy, ha mindenképp ezt szeretnéd hallani.

12 nap múlva írd meg a teszt eredményét is, az fogja tudni megmondani. Sokan tünetelnek aztán semmi, ugyan ennyien nem tünetelnek aztán pozitív teszt. Most még lehet kémiai is, pár nap múlva pozitívat tesztelsz, korai öröm és beleélés, aztán megjön, mert közben felszívódott. Ezektől a csalódásoktól érdemes megkímélni magunkat.

2021. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze.. En nem elem bele magam semmibe sem

Csak erdeklodtem hogy van e olyan akinél jelentkeztek e tünetek mielott meg tudta volna hogx terhes 😊 szerdára van dokihoz ido pontom bhc tesztre mert gyogyszert szedek es azt mondta feltétlen ki kell deritenünk hogy meg előzzük az esetleges vetélést ha mégis össze jött 😊

2021. júl. 23. 19:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Bhcg* teszte bocsi
2021. júl. 23. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!