Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is érzi néha lehetetlennek...

Más is érzi néha lehetetlennek, hogy valaha pozitív lesz a teszt?

Figyelt kérdés

10 hónapja próbálkozunk, azóta szinte minden menzesz előtt más tüneteim voltak. Eleinte bíztam benne, hogy terhes vagyok kerestem magamon a tüneteket, de hiába, mindig megjött.

Holnap kellene megjönnie, de már érzem, hogy nem sikerült, görcsölgetek, a melleim is egyre kevésbé fájnak. Kezdem feladni, szerintem nekem sosem lesz pozitív teszt a kezemben.

Érzett más is így? Hogy lehet ezt a csalódást hónap hónap után elviselni?

Hó közben már tudok nem ezen agyalni, de mielőtt megjön mindig összetörök. :(


2021. júl. 27. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el aki próbalkozik mindenki igy érez.Csalodotsag szomorúsag.Énis áteltem.De 10hónap nem a világvége,ne szomorkodj valakinek évek után sikerül csak,bízni kel.Gondolj mindig arra hogy nem te vagy az egyetlen hanem minden másik nő atésik ezen.De ahogy nekik is sikerul neked is fog.Én szurkolok😊
2021. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
6 év után fogant meg a nagylányunk. Konkrétan majdnem kidobtam a pozitív tesztet reflexből, ha nem nézek oda a szemem sarkából, észre se veszem a 2. csíkot. 😄 Mindig van remény! Mindig!!
2021. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok, jól esik a támogatás! :)

Sajnos nincs nálam rendben minden, endometriózisom van. Jelenleg tünetmentes vagyok, a doki azt mondta próbálkozhatunk természetes úton nyugodtan, de egyre inkább úgy érzem el kellene indulnunk valamilyen irányban. Nem sok reményt látok jelenleg. :(

2021. júl. 27. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom kérdező, átérzem a nxugtalanságodat. Mi még csak 4 hónapja próbálkozunk élesbe, de semmi... Pedig én is annyira reménykedem. Naív kis fejjel azt hittem egyszerűbb lesz, pikpak, pedig kamasz koromban teljes védekezés mellett is annyira paráztam, hogy baba lesz😅 Most meg, tehetetlennek érzem magam, mert úgy voltam vele, hogy tuti jól időzítünk. Aztán elkezdtem olvasgatni a neten, hú hát komolyan mondom le kellene előlünk tíltani a netet babatervezéskor, mert jobban stresszeli az embert ez a sok "olvasmány" 😅


Egy szó mint száz, sikerülni fog! Az a kis babóca ki fog választani minket hamarosan!

2021. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!