Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nap mulva nem várom Es...

8 nap mulva nem várom Es reggel ota gorcsolok enyhény.. Ijen koran sohasem jelezte még hogy meg jönne.. Lehet ez beágyazodás? Nem nem akarok be beszelni magamnak semmit.. A gorcsolest nem lehet be beszélni.. Csajok valaki hasonlo képp?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A görcsölést nem lehet bebeszélni, na de a beágyazódást annál inkább :)


A válasz, hogy persze, bármi lehet, éppen egy beágyazódás is zajlódhat a testedben. Nekem mindkét esetben mikor terhes voltam voltak enyhe hasszurkák. Görcsölésnek nem nevezném, de lehet hogy nem is ugyanazt értjük görcsölés alatt. A különbség annyi volt a két esetnél, hogy egyik alkalommal 5 nap késéssel megjött a menstruációm, a másik esetben pedig itt növekszik a méhemben a hasszurka eredménye.

2021. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Has szurka az van nrkem is hol enyhen hol intenzivebben ami szinte át sugárzik a combom felé de csak a bal pete fészek.. Görcs alatt enyhe menstruácios görcsöt értek.. Ha ülök tompán faj a hasam alja, ha lepek meg nyilalik a bal petefészkem... Szoval nem tudom

De szivből gratulálok 😊

Menstruácio előtt neked hány nappal jelentkezett ami sikerült is?

2021. júl. 27. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Már bőven több mint egy héttel előtte. De nem merem neked azt állítani, hogy akkor nem voltak ezek, amikor nem voltam terhes. Lehet, hogy akkor csak nem tűnt fel :/ Mikor meg nekiálltunk próbálkozni, akkor egyszerűen mindent észleltem, ami történik bennem. Vagyis a vetélés utáni második hónapban. Az első próbálkozásnál még annyira nem voltam résen :)
2021. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En nem időzitésre voltam a párommal 😊 rá két napra éreztem hoppá... Ovum van aztán meg néztem a naptarat es tenyleg

De nekem mesi elott 1 max 2 nappal szokott ijen lenni

De az még idébb van 🙄

Ha naptar szerint voltunk eggyutt sohasem sikerult be es akkor se voltak ijen tuneteim

2021. júl. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!