Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevélteát és a cickafarkt...

Málnalevélteát és a cickafarkteát ihatom egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy értettem hogy ovu-ig ihatnám e úgy,hogy egyik nap málnalevél,következő nap cicka,és így váltogatnám,vagy egy nap innám mindkettőt.
2010. aug. 28. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne. Épp most olvastam az egészséges táplálkozással a gyermekáldásért c könyvben, hogy a málnalevél nem javasolt.

Inkább ovuig napi egy csésze cickafark tea éhgyomorra, ízesítés nélkül, peteérés után pedig palástfű tea ugyanígy.

Én is így iszom.

2010. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy válaszoltál!

Málnalevélben most nagyon elbizonytalanítottál,mert Én nagyon sokszor olvastam,hogy nagyon jó a peteérésre,támogatja a peteérést.Eddig cickát ittam már hónapok óta,gondoltam most kombinálnám málnalevéllel.De akkor inkább ne tegyem?

2010. aug. 28. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen régen így hitték de már a Mária Trebenes gyógykönyvbe is bele van írva, hogy nem ajánlják csak szülés megindítására mert méhösszehúzódást okozhat, ami koraterhesen vetélést okozhat.. másik dolog, hogy én vettem málna levél teát és ez van ráírva

A székrekedést súlyosbíthatja; elvetélést okozhat, gyomorsav-túltermelés vagy emésztőszervi fekélyek esetén nem előnyös


Fogyasztása nem ajánlott gyermekeknek, szoptatós anyáknak, várandósság alatt a 36. hétig.


én is olvastam ezt is azt is..de inkább nem iszom, iszom helyette a cickafark teát.

2010. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki még esetleg leírná a tapasztalatát?
2010. aug. 31. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.

Én se ajánlom h málnalevelet igyál ilyenkor. Én úgy csináltam, hogy peteérésig cickafark teát (teszttel néztem h mikor van peteérésem) majd onnantól palástfű teát. A palástfű megakadályozza hogy a megtermékenyített petesejt kilökődjön.

2 hónapig próbálkoztunk tea nélkül, majd az első teás hónapban terhes lettem.

a 36. héttől ittam málnalevél teát, segíti a tágulást. nekem ez is bejött, 2,5 óra alatt meglett a kislányom. Most 8 hós.

2010. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én abban a hónapban amikor málnalevél teát ittam, kitolta teljesen az ovum, nem is lett totál egyértelműen pozi az ovu tesztem! Addig rendes ciklusom volt, de abban a hónapban megijedtem. Leraktam aa teát és a köv. hónapban csak a palástfüvet ittam naponta 1-2 bögrével az első pozi ovuteszt napjától. Abban a hónapban pozitívat teszteltem!
2010. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!