Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetem tovább vagy inkább...

Szedhetem tovább vagy inkább nem? Talliton 6,25mg.

Figyelt kérdés

Magas vérnyomásásra magas pulzusra Talliton 6,25mg ot szedek, reggel 1,5 tablettát este meg 1-et.

Úgy döntöttünk, jöhet a baba, nem teszünk ellene hogy ne jöjjön. Szedhetem a gyógyszert addig míg terhes nem leszek vagy már most másikat kellene szednem helyette?

Ha másikat, akkor a háziorvos ír ki olyat ami terhesen szedhető vagy szakorvos kell hozzá? (Háziorvos írta ezt nekem fel)


Ha van valaminek tapasztalat, nála hogy volt az írja meg. Köszi!



2021. aug. 8. 05:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez egy béta blokkoló ami inkább pulzusra van, és kissé van vérnyomás csökkentő hatása is.
2021. aug. 8. 05:34
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ezt most komolyan itt kérdezed tőlünk? Ha egy laikus azt írja szedd csak nyugodtan akkor be is szeded? Eszem megall! Orvostól kérdezd meg!
2021. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt te hol olvastad???!Ha van tapasztatod írd meg! Neked van? Nincs. Akkor szia.
2021. aug. 8. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezelőorvost kérdezd meg. Csomó tényező lehet ami miatt neked esetleg más gyógyszer javasolt.
2021. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Én is kaptam kiegészítésnek, csak én akkor szedtem ha sehogy nem tudtam letólni a vérnyomásom.

Terhesen csak a dopegit szedhető magasvérnyomásra, így ha neked magasvérnyomásod van, akkor kardiológusnak kellene látnia,vele kellene megbeszélned meddig szedheted a mostanit.

2021. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!