Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premestruációs tünetek mikortól?

Premestruációs tünetek mikortól?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szombaton volt + lh tesztem,vasárnap hajnalban nagyon görcsölt az alhasam.

Tudom h NEM terhesség!!! De ma már van a mindjárt megjön érzés és mellbimbó fájdalom. Létezik h ovutól már pms tünetek vannak? Másnak is vannakilyen hamar pms tünetei?



2021. aug. 9. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Hasonló cipőben járok én is, amennyire utánaolvastam, az ovulációt követően kb bàrmikor megjelenhetnek a tünetek. Ebben a hónapban nekem is nagyon koràn kezdődtek és olyanok is vannak, amik azelőtt soha. Elvileg még ez is normális, mert a korral változhat.
2021. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, hogy ovutól már pms tünetek vannak terhesen meg anélkül is. Ahogy létezik az is, hogy semmilyen tünet nincs se terhesen, se nem terhesen.
2021. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vérzés előtt 1-2 héttel kezdődnek a pms tünetek. Tehát, ha az ovumat nem érzem meg, akkor ovutól kb 4 nyugis napom van. De havonta is eltérő lehet, milyen korán jelennek meg ezek.
2021. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Neeem!Én mindig akkor voltam terhes,mikor semmi tünetem nem volt.
2021. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4/4

Mi nem????

2021. aug. 9. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
A sok progeszterontól van.
2021. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem szinte mindig az ovu utántól volt pms. Folyamatosan a menszi előtti napig. A menzesz első napján ezeket felváltotta a medencetáji fájdalom.
2021. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ovu után 1 héttel, ami mensi előtt 7 nappal van nálam, akkor kezdődik a pms mellfeszüléssel. Mikor ez elmúlik, akkor jön meg. Múlt hónapban kezdtünk próbálkozni. Akkor korábban jött pms de más tünetekkel, a mellbimbóm lett érzékeny. Azt hittem talán baba van de nem. Most semmi pms tünetem nem volt, 3 nap van a nemvártig és tegnap kezdett el érzékeny lenni a mellbimbóm de a szokásos pms nem jelentkezett. Szóval bizakodó vagyok 🙂
2021. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nekem a mellbimbó sose volt. Márciusban volt egy terhességem ott ovutol kezdődött 1 hétig a megjön érzés aztán elmúlt.és kb 4-5dpo tol keményedett oldalt a mellem és kezdett érzékennyé válni a bimbóm.

Szóval ez most nekem fura.

2021. aug. 9. 13:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Most meg van. Te is írod, hogy nem terhességtől. Biztosan nem, mert ne is lehet még.

PMS, ez ennyi, nem kell mást belelátni.

2021. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!