Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban történt egy “kis” baleset. A menstruációmnak 14.-én kellene megjönnie, viszont nem akartam kockáztatni ezért ma reggel bevettem a 72 órás tablettát. Konkrétan majdnem a legrosszabb időpontban voltunk együtt, a termékeny napomon. Eléggé aggaszt most ez a dolog. Soha nem vettem még be 72 órás tablettát mert soha nem történt baj. Szerintetek mennyi az esélye,hogy terhes vagyok? Elég későn jutottam hozzá a tablettához és úgy hallottam,hogy ilyenkor már csak 40-50%-ban hatásos.
2021. aug. 10. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Uh..tökéletesen rossz topikot választottam. Admin légyszi..😁
2021. aug. 10. 13:55
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Mi volt a baleset? Nem mindegy,hogy pici lyuk lett a gumin vagy megszakítas nem jött össze és beléd lőtte a tárat.
2021. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a második..
2021. aug. 10. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy megszakítással is teherbw lehet esni...
2021. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha benne voltál a 72 órában és utána megjött neked rá pár napra akkor nem hiszem hogy nagy a probléma

Velem is ez volt de halistennek nem lettem terhes

2021. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!