Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúró mellfájdalom, pedig...

Szúró mellfájdalom, pedig sosincs ilyen, se pms tünet, de most mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szoktam pms tüneteket produkalni(kivetel missed ab után volt pár hónapig) de most van a nem várt napja és hihetetlenül szúr a mellem. Nem jött meg, de nem akarom elkibalani, minden vagyunk egy kistestver. Az lenne a kérdésem, hogy akinek nem szokott lenni pms tünete, de meg is fajt a melle, vagy szúrt, végül baba lett? Tudom, nem vagyunk egyformák, ezért ez csak egy szimpla kérdés és egyben kiváncsi vagyok. Leghamarabb pénteken tudok tesztelni.


2021. aug. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Nekem pont fordítva volt, mindig volt tünetem de akkor nem volt, csak a kimaradt menstruáció után egy hétre.

A teszt fog rajtad csak segíteni, nem vagyunk egyformák, ahogy te is írtad.

2021. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sose. Aztán mikor már 4hoanpja nem.jott össze elkezdtem pms tüneteket érezni. Nyilván nem volt baba.
2021. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat
2021. aug. 11. 04:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan volt pms tünetem, de amikor baba lett, akkor sokkal intenzívebb volt a mellfájdalom, és nem múlt el. Teszteltem, pozitív lett. Szóval lehet.
2021. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!