Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után rengeteg nyák...

Ovuláció után rengeteg nyák mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A kérdés nem arra irányult, hogy gyerek lehet a dologban. :D Inkább attól tartok, hogy meg sem repedt a tüsző. Mindig nagyon érzem az ovulációt, szúr, nyák is rengeteg van, ez 2 napja volt (egyik hónapban leteszteltem, és tényleg a legpozitívabb nap a legfájdalmasabb, majd az utána következő negatívon szinte megkönnyebbülök, semmi nyák, szóval hatalmas a különbség). Ez volt most is, tegnap érezhetően jobb volt minden. Ma viszont megint nekikezdett, nem olyan éles a fájdalom, inkább csak szurkál néha, viszont rengeteg a méhnyaknyák, és pontosan olyan, mint ovulációkor, már-már vízszerű. Akinek volt már hasonló tapasztalata, megírná, hogy ez mi lehet, neki mi volt? A 18. napomon vagyok, még soha az életben nem volt ilyen, már nagyon nem az ovulációs résznél kéne járjak (13-16 nap között ingázik nálam a peteérés), és hát eléggé bosszantó minden szempontból...

2021. aug. 12. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még egy tüsző megrepedt.
2021. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott rögtön eszembe, ahogy olvastam, hogy talán újabb ovuláció. Előfordulhat 1 vagy max 2 nap különbséggel, hogy két tüsző reped meg.
2021. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!