Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 40 fölött lett terhes...

Aki 40 fölött lett terhes többedik gyerekkel, annak hány hónap próbálkozás után sikerült?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm 41 éves, neki az első próbálkozásra összejött. De változó van akinek fél év is beletelik
2021. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 unoka növérem volt akik orvosi segitség nélkül szültek 40-42 évesen. 43 évesen és a fölött nem válal gyereket senki a környezetembe.de itt az oldalon votl 1 kérdező lány akinek az anyukája 47 évesen terhes a harmadikkal
2021. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon volt már minden. Csak hogy régi klasszikusokat említsek, pl.volt egy nő aki úgy akart gyereket "szerezni" hogy műhassal rendezi meg a saját terhességét... Es számtalan olyan is volt akiknél szeplőtelen fogantatás történt, és egyre határozottan emlékszem aki belmozgasnak hitte a magzatmozgast, stb stb..


Ezt csak azért mondom mert ezeknek sztem erősen kamuszaga van, de lehet tévedek. Nekem ketto ismerősöm van aki 40 felett szült (43 és 46) nekik évekig nem jött össze. Azert nem adták fel, mert a párosok ferfitagjanak nem volt meg gyereke egy sem. A nőknek már volt, mert nekik az előző házasságból már született 2 is, de ők még már egyik esetben felnőttek, másik esetben általános iskolasok voltak ekkorra. Mindkettő gyerek egészséges.

2021. aug. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
11 ciklus/9 hónap után lett pozitív a tesztem, de végül missed ab lett belőle. Júniusban töltöttem a 40-et. De nem adom fel :)
2021. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. aug. 28. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert a válaszoloknak akiknek vetélés és mised ab lett. sok gyerekük legyen
2021. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!