Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki fogamzásgátlót szed és a...

Aki fogamzásgátlót szed és a mellett lett terhes hogy döntött? Megtartottad?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiegészítésképp hogy aki direkt azért kezdte el szedni hogy ne legyen belőle baba.
2021. aug. 21. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rokonom. Fogamzásgátló mellett esett teherbe. Nem tervezte. De megtartotta. Makk egészséges lett a baba. Sajnos egyedül neveli. De szeretetben nincs hiány, ő a mindene.
2021. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fog.gátló mellett lettem terhes

Most van egy gyönyörű, egészséges 7hónapos csodalányom

Sosem fogom megbánni, hogy velem maradt

2021. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Off topic, de fogamzasgatlo mellett hogy sikerult teherbe esni?
2021. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én más rendszeres gyógyszert is szedtem epilepszia miatt, hiába volt a véreredmény a doki kezében, nem nézte meg (ezek szerint) rendesen, nem vette figyelembe (ezekszerint) a többi gyógyszert hiába mondtam el hogy szedek, így kb kiütötte a fog gátlót hiába szedtem rendszeresen, egyidőben, hasmenés, antibio esetén kiegészítő védelemmel, annyit ért mint "halottnak a csók"
2021. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen, hogy valaszoltal! Valoban felhaborito, hogy egy orvos nem tajekoztat a lehetseges gyogyszerkolcsonhatasokrol. Gratulalok a kislanyodhoz!🥰
2021. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, elszomorító ... ha az orvosban nem akkor kiben bízzon az ember?...

Amúgy köszönöm 😄

2021. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es: Úgy, hogy nincs 100%-os védelem. Az sem az. Bármi miatt csökkenhet a hatása. Mellesleg csökkentették a hormontartalmat a káros hatások miatt. A baj csak az, hogy míg a nők szervezetét így is károsítja, addig a védő hatása meg csökkent és egyre többen esnek teherbe mellette, úgy, hogy tisztességesen szedték.
2021. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!