Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen volt a menstruációd,...

Milyen volt a menstruációd, amikor teherbeestél?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, nemrég voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált. De annyira bizonytalan vagyok még mindig a menstruációmat illetően. Nekem sosem csak piros vér jön, mindig vannak benne darabkák, alvadékok, kocsonyák, amik értelemszerűen sötétebb szinűek. Megkérdeztem természetesen erről az orvosomat is, de ő azt mondta, hogy ez a normális, mivel az erősebb napokon vagy, ha nem távozik egyből a vér bizony megalvad. Rengeteg fórumot olvastam a témában, és nagyon sokan azt írták, hogy nekik bizony sima vér jön, minden egyéb nélkül. Nálatok, amikor teherbeestetek milyen volt a menstruációtok? Köszönöm.

2021. aug. 27. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden menzeszemkor volt/van némi alvadt nagyobb darab..
2021. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Az mindenkinek van. Azok a levált méhnyálkahártya darabjai. Amúgy a menstruációs vér nem alvad meg.
2021. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokták benne lenni darabok. Kb körömnyi méretűek max. Már van 2 gyerekem, de mindig ilyen volt, így akkor is amikor terhes lettem.
2021. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne lennének? A menstruáció lényege, hogy leválik a nyálkahártya. És nem marad bent. Tehát tele lesz a vér darabokkal. Mindenkinek.
2021. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első két napon mindig darabos. Ezek a levált méhnyálkahártya darabjai, teljesen normális.
2021. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott lenni, és mindig elképedek, amikor azt írják, hogy ez nem normális. Egyeseknek fogalmuk sincs róla, mi is az a mestruáció. Hahó, a menstruáció attól az, ami, mert leválik a nyálkahártya. Ezek azok a kis darabok.

Amikor terhes lettem, akkor is ugyanolyan volt a menzeszem, mint máskor (azaz az utolsó menstruációm, pontosabban).

2021. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!