Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felborult a ciklusom. Lehetek...

Felborult a ciklusom. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28 naposak. Júliusban megjött 16 napra, augusztusban vissza állt a megszokott 28 napra, de csak másfél napra jött meg. A hasam alja fájdogál és nagyon hányingerem van, pedig most még peteérés előtt vagyok a ciklusomban. Megszakítással védekezünk 9 éve. Nem érzem magam terhesnek, de akár lehetnék az is. Szerintetek?

2021. aug. 28. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg tesztet csinálni?
2021. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz terhes, ha nem védekezel... (a megszakításos csak egy hazárjáték módszer, nem nevezhető védekezésnek)
2021. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet.
2021. aug. 28. 17:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg terhes lennék, ennyi idő után nem kellene éreznem valami "ösztön" szerű dolgot hogy terhes vagyok, vagy pl valami megváltozott? Mert nem érzek ilyet, csak a logika alapján merült fel bennem és valamiért szégyellném ha nem esne le, ha netán terhes lennék.


Őszintén szólva próbálok ész érveket találni hogy miért is nem lehetek az, hiszen számomra az a valószínűbb.


Van két nővérem és mindkettő esetében 1,5 év telt el mire sikerült a baba. Mi megszakítjuk évek óta és mindig működött a rendszer. Lehet hormonprobléma is.


Egy teszt bármikor kimutatja?

2021. aug. 28. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2021. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!