Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG vizsgálatért mennyit...

HSG vizsgálatért mennyit adjak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Magánrendelésre járok hozzá, viszont SZTK-ban lenne a HSG vizsgálat.

Szerintetek mennyit illik adni neki?


2010. aug. 30. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
20 ezer?
2010. aug. 30. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a vizsgálat?Én sokallom ezt az összeget,bár tudni kellene mit takar.
2010. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 10 et adtam,de nem jártam hozzá magánrendelésre.
2010. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem s múlt héten volt HSG-m a SOTEII.A saját orvosom csinálta ott a kórházban, és még a magánrendelésén adott beutalót, és időpontot hozzá!Mivel a magánrendelésére járok így ez is pénzbe kerül, előre szólt, hogy a vizsgálat 15.000.-ba kerül, amit a végén a kórházban adtam neki!

Valaki kérdezte mi az a HSG???Petevezeték átjárhatósági vizsgálat!

Szóval ha érdekel, hogy hogy volt, leírom, ha gondolod!De annyit mondok, hogy 20.000.-adtam a dokimnak,mert totál megérdemelte, neki köszönhetően sokkal, de sokkal elviselhetőbb volt az egész!(sokat olvastam róla előtte, tapasztalatokról a fórumokon, és sokkal rosszabbra számítottam)Mindkét petev.átjárható, ami nagyon jó hír, gratulált is a doki, mivel babát szeretnénk már, és a kivizsgáláson készült összes leletem jó, és a páromnak is, szóval a vizsgálatok(vérvétel, vizelet)után ez a következő!Ha nem átjárható, akkor műtét kell!

Sok sikert neked is, kitartás!

2010. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ez avizsgálat általában 15.000-20.000, de akár 25.000.- forintba is kerülhet!orvosonként, és kórházanként változik!!!Erre lehet számítani!
2010. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2010. aug. 31. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!