Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg "gáz" hogy 19 évesen...

Tényleg "gáz" hogy 19 évesen azért megyek nőgyógyászhoz hogy segítsen a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Azért ítélt el pár ember mert szerintük még fiatal vagyok, éljek, bulizzak mert később megfogom bánni és aki ilyen idősen esik teherbe az altalaban véletlen történtik nem még segítséget kérnek külön hozzá. A nőgyógyász is húzni fogja a száját szerintetek? Magánuton megyek persze tudom hogy az a dolga hogy kiírja a gyógyszert és segítsen. Mégis érzékenyen érint ha ennyire elitelnek pedig meg van az anyagi, családi háttér is egy gyerekhez.
2021. szept. 2. 16:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%

Igazuk van.


19 évesen 0 élettapasztalod van minden téren.

Most lehet ezt mondod, mit neked buli felfedezés, tanulás utazgatás. 40 évesen meg majd kapuzárási pánik mert nem élted ki magad..

Milyen anyagi háttér?

2021. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%

Nem gáz, de nem biztos, hogy jó ötlet. Anyum is ilyen fiatalon szült, most utólag bevallotta, hogy nagyon szeretett, szeret, de sajnálja, hogy olyan fiatalon szült.

Én is ilyen korban nagyon akartam babát, 23 éves lehettem amikor hirtelen rájöttem, hogy mennyire jó, hogy nem vállaltam, mennyire nem lettem volna készen rá.

Szerintem te is hasonlóan jártál volna.

2021. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%
*járnál
2021. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Miben segítsen? Mióta próbálkoztok ha ennyire fiatal vagy? Másrészt, a te döntésed (hülyeséged) ha ilyen fiatalon szülni akarsz, a nőgyógyásznak segítenie kellene, mert ő nem az életkorodat nézi, persze lehet, hogy be fog szólni.
2021. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztenciám van amire gyógyszeres kezelést javasolt arra az esetre ha családot akarnánk alapítani mert nincs rendesen peteérésem. Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mikor akar gyereket vállalni. Engem soha nem érdekeltek se a bulik se az ivászat és nem hiszen hogy ez megváltozna. Nem születne rossz helyre az biztos és ezzel a betegséggel nem gondolom hogy gyógyszer mellett is egyből terhes lennék.
2021. szept. 2. 17:11
 6/42 anonim ***** válasza:
55%
Én ismerek pár olyan embert, akik fiatalon szültek és nem bánják. Nem értem mit gondol, aki ezen a téren meg akarja mondani a tutit másoknak. Sok olyat is ismerek viszont, akik később szültek és most azt bánják, hogy nem előbb.
2021. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
66%

😂😂

Pcos+ir mellett 3 spontán gyermekem van.

Első 2 év alatt jött össze,a 2. és a 3. pedig fél év alatt.

Bocs 🤷‍♀️ de 🤦‍♀️ ritka pocsék kifogás.

Persze szülj nyugodtan, ha szeretnél másoktól függeni anyagilag. Mert gyanítom max egy érettségid van és nem sok ledolgozott időd van.

2021. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindekinek ugyanúgy működik a szervezete. Van, akinek évek alatt se jön össze teljesen egészségesen se vagy IR mellett se és van aki szerencsésebb örülj neki hogy te a szerencsések csoportjába tartozol. Hiába szedem a Metformint és tartom a diétát, sportolok mégis nagyon nehezen akar beállni a ciklikusom is. Érettségi mellett van egy szakmám is amit munka mellett csináltam meg. De az a lényeg te jobban tudod mint én 🤦‍♀️
2021. szept. 2. 17:25
 9/42 anonim ***** válasza:
56%
oké de mondjuk pár évig nem akarnál dolgozni előtte? az államtól is több támogatást kapnál
2021. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%

Ha zavar, hogy mások mit gondolnak rólad és a tetteidről, akkor még ne szülj.

Körülményektől függetlenül fogod kapni a beszólásokat, lenéző pillantásokat csak a korod miatt. Ha nem tudod ezt kezelni, akkor még várjál inkább.

2021. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!