Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami amivel könnyebben...

Van valami amivel könnyebben lehetne tehetbeesni?

Figyelt kérdés
Babavitamint szedek.tudom.hogy az nem segít csak a baba fejlődését. Már jó fél éve próbálkozunk és semmi. Van valami tanács az egyut letek milyen gyakoriak legyenek? Az ovulációt figyelni szoktam. Illetve azokat a napokat mikor a legmagasabb a teherbe esési arány. A többi napokon tényleg nagyon minimális az esej? Vagy ez csak ilyen felkapott dolog? Van valami más is amivel tudnám/ tudnánk fokozni a teherbeesést? Köszönöm a válaszokat

2021. szept. 3. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mit jelent az ovuláció figyelése, használsz ovu tesztet, mérsz hőt? Nyilván amikor nincs peteérés kevés az esély. Egészséges életmód, étkezés és mozgás, és nyilván a rendszeres szex (2naponta) fokozza a teherbeesés valószínűségét.
2021. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Naptárt vezetek alkalmazás ott írja hogy mikor várható az ovulácio illetve mikor vannak azok a napok mikor magasabb az esélye..

Van hogy hetente csak 1 szer jön össze. Az együttlét. Sokat dolgozunk és nem mindig jön össze úgy ahogy kellene. De mikor vannak azok a napok hogy magasabb az esej akkor 2naponta össze hozzuk.

Az egészséges életmódot már beiktattam amennyire tudtam. A mozgás hiány hát igen.. munka után fáradtan. Valahogy nem megy a dolog.

2021. szept. 3. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nővérem anno ő is a naptárat használta majd kiderült, hogy 1 héttel hamarabb ovulál. Szerintem kezdj el ovut tesztelni
2021. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én szedtem terhes vitamint plusz sima folsavat is. Naptárt is néztem, az ovu teszt nekem nem vált be de neked bejöhet. 2naponta voltunk együtt, 3hónap alatt jött össze
2021. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

A telefon nem tudja, mimor ovulálsz. Nekem pl sosem akkor jelezte, mikor valóban történt.

Vegyél ovulációs tesztet

2021. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Abiva torna (hormontorna)
2021. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
*aviva
2021. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
A naptári ovu sajnos nagyon nem biztos, így simán kimaradhatnak az igazi termékeny napok. Valakinek sokkal előbb vagy épp később van, akár mensi előtt vagy után 1-3 nappal, amit simán figyelmen kívül hagy az ember. Vagy a 2 naponta együttlét ajánlott, ha pedig nincs rá idő akkor az ovu teszt ami pontosítja a dolgokat.
2021. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az alkalmazás arra jó, hogy tudd kb mikor kezdj el ovu tesztelni, én így csináltam.

Amúgy az E vitamint ajánlom még.

2021. szept. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ovuteszt, D vitamin, E vitamin
2021. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!