Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cikatridina kúp mellett lehet...

Cikatridina kúp mellett lehet babára gyúrni ?

Figyelt kérdés
Ez hormonmentes készítmény. Nőgyógyászom a hüvelyfal enyhe hámsérülésére ajánlotta. De kicsit tartok tőle, hogy ha meg is fogan a baba, nem lesz baja a babának a kúptól?
2021. szept. 7. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a betegtájékoztatót olvasd el, bár abban gondolom várandósságra az van írva, hogy az orvossal beszéld meg :D szóval én ezt ajánlanám.

De ha van enyhe hámsérülésed jelenleg, lehet nem most kéne próbálkozni.

Tudom, nyilván rossz egy hónapot kihagyni, mi is most próbálkozunk, de én kerülném a védekezés nélküli szexet, ha bármilyen orvosi készítményt kellene szednem, főleg amit hüvelyben kell használni.

Persze ha már próbálkoztatok és esetleg most lennél várandós, csak még várod a nem vártat, akkor bízom benne, hogy nem fog gondot okozni, hogy megmaradjon a kicsi :)

2021. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kúp gondot okozna, nekem is írta fel a doki mikor már terhes voltam, igaz nem használtam fel végül, mert magától helyreállt a "béke".

Viszont mikor volt egy kis zavar a hüvelyflóra egyensúlyában, akkor kémiai terhességem lett. Nem biztos, hogy volt összefüggés, de annyi biztos, hogy ha nem vagy egészséges odalent, akkor nem ajánlott a szex. Csak ronthat a helyzeten, és ha közben megfogan a baba, az jócskán nehezíti a kezelést. (Ami neked is kellemetlen, és később a terhességre nézve is lehet akár veszélyes is.)

Így én is várnék egy hónapot inkább.

2021. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Igazából Canesflort kaptam csak azért mert a ph-m a hüvelybe kicsit alacsonyabb volt. de 4 db-ot tudtam használni, sajnos éreztem, hogy marja a hüvely falát. Valószínűleg arra allergiás voltam. ezért kaptam most ezt, mert enyhe égő érzést tapasztaltam a canesflort-tól.

Lehet tényleg kihagyok 1 hónapot. kb hétvégén lesz peteérésem. Addigra helyre jöhetek, de 10 db-os ez a Cikatridina.

2021. szept. 7. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!