Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetek terhes ha a...

Hogy lehetek terhes ha a ciklusom 14.napján vagyok? Nem volt jele a peteérésnek.

Figyelt kérdés

Mensim után 2 nappal voltam együtt a férjemmel. Nem volt jele hogy peteérésem lehet. Se nyák, se hasszúrka....2 napja szédülök néha. Gyanús volt. Csináltam tesztet és pozitív.

Persze nagyon nagyon örülünk mert erre várunk fél éve 🥰 de aggódok most hogy minden rendben van e. Az utolsó mensim nagyon erős volt.


2021. szept. 8. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Talán az előző ciklusból lehettél terhes és a nagyon erős vérzés vetélés is lehet és maradhatott még hcg. Passz...dokihoz menj el. Így nem igazán lehet mit mondani.
2021. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ez igaz, erre nem is gondoltam.

Jövőhét hétfőre kaptam időpontot. Mindenképpen megyek

2021. szept. 8. 19:16
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Ovuláció alatt a Hcg teszt lehet pozitív.
2021. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez nem így van. Forditva működhet (ha terhes az embet lehet az ovu teszt pozitív de fordítva nem)


Sajnos valóban lehet hogy elment a baba es maradt HCG a szervezetedben, beszélnék egy dokival és két nap múlva tesztelnék ugyanolyan teszttel. Ha erősödik az jó jel 🤞

2021. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
4es,nekem volt ovu napján pozitív hcg tesztem. Másnap, ovu után negatív. Szóval lehet, hogy lehetetlen, de nálam előfordult.
2021. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Huu mennyi lehetőség, és tényleg annyi mindent olvasni. És bármi előfordulhat. Mindenképpen orvoshoz megyek. De szombaton csinálok még egy tesztet, hátha erősödik 🤞

Azért picit reménykedek 🥺

2021. szept. 8. 22:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Erős pozitív vagy épphogy látszik?
2021. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem így jó. Tegnap reggeli, első vizeletből

2021. szept. 9. 05:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív de mindenképp tesztelj egyet még mert lehet Ovuláció és Ovuláció alatt is pozitív lesz a terhességi teszt,mivel a két hormon hasonlít egymásra. Sok sikert
2021. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárnám az ovu miatti pozit...akkor csak nagyon halványan szokott reagálni ez pedig egy szép pozi. Mensi előtti együttlétböl lettél terhes valahogy megúszta a mensit, barátnőm kétszer is így lett terhes. Ez a jobbik eset. A rosszabbik a vetélés után maradt hcg, de ha mensi időben ment is el a terhesség 14 nap után már nem lenne ilyen pozi...sőt. Szóval én csinálnék majd még egy tesztet :)
2021. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!