Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! A PÉ utáni 12. napon...

Lányok! A PÉ utáni 12. napon vagyok. Tegnap és ma is barna pecsételés tapasztaltam. A hőm is leesett ma a határvonalra. Mi a bajom? Ebben a hónapban sem sikerült? Még nem mertem tesztelni. Ma akartam, de elment a kedvem a hő leesés miatt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor valószinüleg meg fog jönni - a hő leesés miatt gondolom-


Sajnálom.

2010. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fog jönni:( sajnálom!! Nekem is pecsételéssel szokott megjönni, pedig nincs hormon problémám..olyankor mikor elkezdődik azért még picit reménykedem ,hogy hátha csak beágyazódás miatt van..mert nekem még olyankor a hőm sem esik le csak akkor ha megjön rendesen...neked máskor szokott barnás pecsételés lenni??
2010. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem nyugtattatok meg! :( Nem szokott ilyen korán pecsételni. Most fordult elő először. A 15 napon leesik a hőm és aznap van pecsételés és másnap, mint a niagara...
2010. aug. 31. 09:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom próbálj meg pedig megnyugodni.Nincs 2 egyforma menstruáció.Most pecsételéssel kezded.A hőleesés miatt 99% hogy megjön.
2010. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnád belinkelni a görbédet??
2010. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]


Rossz helyre húzta a PÉ-t.

Biztos azt fogjátok mondani, hogy alacsony a hőm. Én arra azt mondom nem mindenkinek megy fel az elején 37-ig. :)Nem próbálkozunk régóta. 3 hónapja. Nem akarok semmi rosszra gondolni, csak arra hogy nem jó az időzítés. :)

Ne keserítsetek el, inkább tanácsot adjatok! ;o)

Köszi

2010. aug. 31. 10:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Ma estére,holnap reggelre megjön a mensid:((sajna:((

Ne keseredj el,majd a mostani ciklusban sikerül:))

2010. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na jó nem keserítelek el:) lehet hőleesés akár pár napos is a beágyazódás idején, és persze ez járhat pecsételéssel is, tehát addig amíg nem jött meg van remény, én nagyon drukkolok neked.
2010. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és a helyedbe azért is csinálnék egy tesztet.
2010. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy nem akarsz elkeseríteni. Én is úgy gondolom, amíg nem jön meg, addig van remény! :) A holnapi hőmtől függ, hogy csinálok-e tesztet. Holnap jelentkezem még!

Köszönöm Mindenkinek!!!

2010. aug. 31. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!