Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után megváltozott a...

Vetélés után megváltozott a pms-em vagy terhes vagyok? Predictor early ma negatívat mutatott.

Figyelt kérdés
Augusztus 18.-án volt meg. 28naposak a ciklusam és 09.07.e óta ( kedd) reggelente barnázok, a folyásom több ( nincs szaga, nem viszket..), mindenen el tudok érzékenyülni, fáradtabb vagyok de ez lehet a munkahely miatt most meg hogy a héten beteg voltam. 10-14. napon erősen szúrt a bal oldalam, gondolom peteérésem volt és azt jelezte vagy mert a bal oldalam PCO gyanús.. Májusban sikerült teherbeesnem akkor is 1 hétig barnázással indult..sajnos nem volt szívhangja és magától elment, így orvos nem látta akadályát, hogy ne próbálkozhatnánk tovább azonnal. Egyébként nekem sose voltak menstruáció előtt tüneteim..amikor megjött akkor viszont infúzió olyan fájdalmaim vannak. Elképzelhető, hogy sikerült a baba csak a teszt még nem mutatja ki..vagy vetélés miatt megváltozhattak a mensi tüneteim..? Előző hónapban semmi tünetem nem volt szokásos módon mielőtt megjött csak aznap.

2021. szept. 11. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem aug 5-én volt spontán vetélésem pont 6 hetesen, előtte volt több pozitív tesztem is ugyan, de mind nagyon halvány, éreztem is, hogy valami nincs rendben, majd a beta-hcg teszt is alátámasztotta, hogy nem fog megmaradni.

Szeptember 3-ra vártam a menstruációmat, de nem görcsölgettem előtte ahogy szoktam, csináltam aznap reggel trimeszteres tesztet ( senkinek nem ajánlom, még a kontroll csík is elfolyt🤦🏻‍♀️, de amúgy negatív lett ) nem is gyötörtem magam rajta, nem számítottam igazából semmire vetélés után, fogalmam se volt mikor lehetett a peteérésem. Aztán továbbra se történt semmi és ezért 7-én reggel csináltam tesztet megint, egy 10es és egy 25ös érzékenységűt, akkor már mindkettő egyértelmű pozitív lett.

Látom, hogy ez már egy régebbi kérdés, csak szerettem volna megosztani veled, hogy az ha az elmaradt menstruáció napján még nem pozitív az nem jelent semmit :)

Elképzelhető amúgy hogy kicsit megbolygatta a rendszert a vetélés, az én nőgyógyászom azt mondta, hogy 2 hónap kell mire normálisan visszaáll, nyilván emberfüggő.

Nem tudom, hogy nézed-e még ezt de kíváncsi lennék mi történt veled azóta :)

2021. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!