Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap, teszt lehet már?

2 nap, teszt lehet már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 nap van elvileg a nemvártig. Ha mostantól számítva este kb. 8-ig nem iszom folyadékot, akkor egy 10-es érzékenységű teszt mutathat valós eredményt? Vagy inkább várjam meg a reggeli elsőt?


2021. szept. 12. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg inkább a reggeli elsőt. Igyál! A folyadék fontos a szervezetednek és ha a magzatnak is, ha már esetleg ott van. :)
2021. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-3 óra pisiszünettel mutatta délután 5 nappal mensi előtt nekem az a 9dpo m volt.
2021. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod ki akkor próbáldd meg de aztán reggeli elsőből megint ha van 2 db teszted.Ha 1 van akkor várdd ki a reggelt
2021. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 4 nappal nem várt előtt délutáni pisiből is mutatta a 10-es... nem foglalkoztam azzal, hogy ne igyak vagy pisiljek. A 10-es teszt most is szépen mutatná két nappal hamarabb pisivisszatartás, meg folyadék megvonása nélkül is. Nekem pl a reggeli tesztelés alapból nem jó, mert éjszaka is kimegyek vagy 2-3 alkalommal XD A lényeg, ha van HCG, akkor mindegy a koncentráltság, talán akkor befolyásolhatja, ha túl korán tesztel az ember, pl 4-5 nappal hamarabb. Azért két nappal hamarabb már nem számít túl korainak, de ez csak az én véleményem. És persze ez is akkor igaz, ha biztosan tudod az ovu napját. Sok szerencsét!
2021. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 😊

Csináltam egy tesztet. Negatív.

2021. szept. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!