Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja csinaltam gabriel...

2 napja csinaltam gabriel tesztet ami negativ lett,viszont estere megjelent a 2.csik.Azota csinaltam egy masfajta tesztet az negativ lett.1,5hete kesik a menstruaciom es beagyazodasi szakaszkor pecseteloverzesem volt.Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 17:47
 1/8 anonim válasza:
100%
A tesztre rá van írva, meddig mutat hiteles eredményt a használat után. Ha később nézed meg, a száradási csík lehet a második. Viszont a többi tünet miatt, én elmennék nőgyógyászhoz.
2021. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen tudom, viszont rengeteg teszten vagyok már túl és nem tapasztaltam még ilyet. Illetve pecsételő vérzésem sem volt eddig soha. Nagyon szeretnénk babát. Várok még 1 hetet, ha továbbra sem jön meg felkeresem a dokim.
2021. szept. 17. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Vagy hétfőn magánban nézethetsz egy béta HCG-t, pár ezer Ft és estére kiderül mi a helyzet :)
2021. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hete késik. A leggagyibb tesztnek a nap bármely szakában ki kellene full egyértelműen mutatnia 🤷‍♀️

Itt valami más van a dologban

2021. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem terhesseg miatt kesik. Meg ha 1-2 napja kesne, mondanam, hogy ismeteld meg, de 1,5 hetes keses utan a negativ az biztosan negativ, idon tul pedig nem nezegetunk tesztet.
2021. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mióta nem szedek fogamzásgátlót, változó a ciklusom hossza. A naptár szerint ennyi ideje késik.
2021. szept. 17. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gabriel nekem is lett időn túl pozi...a vicc az volt hogy erősödött is. 3 napon teszteltem mindhárom pozi lett csak kb fél óra után. Persze nem terhesség volt, időre megjött. Időn túli tesztek pláne másfél hét késésnél ....egyértelmű negatívak.
2021. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csináld meg a termékenységtudat tanfolyamot. Szerintem eszméletlenül jó. Pár hónap gyakorlás után pontosan tudni fogod mikor hogyan állsz és melyik nap van értelme már tesztelni. Simán lehet, hogy csak a gyógyszer zavar be még mindig én nem is késik.

Mindenesetre csinálj másik tesztet is. A Gabrielt sokan szídják itt.

2021. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!