Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak másoknak is hasonló...

Voltak másoknak is hasonló “tünetei” dpo 8. napján? Erős hányinger ébredéstől, fejfájás, derékfájdalom, alhasi fájdalom, inkább húzó fájdalom, szárazság. Szurkálós érzés a 7. dpo-n volt. 24.-re nem várom.Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Dpo 8. Napon épphogy kezd beágyazódni. Majd ha késik, utána lesznek tünetek. Addig minden csak premenstruációs szindróma, ami normális. Foglald le addig is magad. Még nem kell tünetekre gondolnod.
2021. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Normál esetben én is erre gondolnék, csakhogy az én esetemben ez nem megszokott. A megnövekedett étvágytól eltekintve más “tünetem” soha nem volt még menzi előtt, az esetek 90%-ban még észre sem veszem, hogy meg kellene jönni. Max a menzi 1. napján fáj a derekam. Ezért is furcsállom. Köszi a válaszod.
2021. szept. 18. 13:41
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy terhes vagy. De az is lehet, hogy nem. 50-50. Drukkolok, hogy pozitív legyen a teszt, ha azt szeretnéd! :)
2021. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reménykedünk. :) Csak túl korainak gondoltam, amit érzek, ezért is kérdeztem volt/van e valakinek hasonló tapasztalata.
2021. szept. 18. 13:57
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ezek a fejedben léteznek, annyira akarod. Nincs terhes hányinger hcg nélkül, viszont a görcsös akarás itt gyakorin úgy látom mindenkinél hányingert okoz. Nem akarlak megbántani de engedd ezt most még pár napig el, úgysem tudsz mit tenni. Ettől függetlenül remélem összejött nektek
2021. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Szia nekem dpo 7 furi szurkálás volt a hasamba. Dpo 8 reggel hányingerrel/émelygéssel keltem .dpo 9 még mindig és pozi lett a teszt. De csak kémiai volt. Nem tervezett terhesség volt így nem is gondoltam túl.

2 ciklus múlva dpo 5 elkezdett úgy fájni a mellem mint még soha,dpo 7 fura görcsök lettek a derekamba(soha nem volt ilyen görcsölgetés). Dpo 12 poz teszt(mmissed ab lett)

Szerintem igen is tud jelezni a szervezet de 90%ban nem jelez vagy tényleg csak pms.

Egyik terhesség sem tervezett volt. Megszakításos "védekezés"

Pont úgy mint az elmúlt 4 évben. Így tényleg nem is gondoltam h terhes lehetek,nem figyeltem és nem kerestem magamon a tüneteket.

2021. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Néhány napon belül kiderül :)
2021. szept. 18. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Ezek még ha terhes vagy, akkor sem amiatt vannak.


Sima pms tünetek. Mivel nem vagy robot, lehet ebben a honapban így van a ciklusod... illetve mivel most ennyire figyelgeted magad, lehet emiatt tűnt fel ennyire, pedig idáig is megvoltak.


Majd ha késik, akkor reménykedj.

2021. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem voltak hasonló tüneteim 4-5 napos késésnél sem.

Ellenben hasonló pms tüneteim sokszor voltak.

Ne gondold túl, ez már túlontúl görcsöcs.


Visszagondolva egyébként nálam az ovutól a beágyazódásig kb. görcseim voltak és nagyon puffadtam. Ez vagy ettől volt, vagy teljesen mástól. Felesleges belemagyarázni dolgokat.

2021. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolok túl semmit, nem is értem ezt a felvetést. 🤷‍♀️Egy szóval sem írtam, hogy “Úristen biztos terhes vagyok”. Pusztán arra lettem volna kiváncsi, hogy ez normális-e. Pms tünetem a fokozott étvágyan kívül soha nem volt még, pedig már bőven nem tini vagyok. Még a menstruációs tüneteim között sem szerepelnek a fentebb leírtak. Arra lettem volna csak kiváncsi, hogy volt e már valakinek hasonló tapasztalata. Bár úgy látom itt már kérdezni sem lehet, na mindegy. További szép napot!
2021. szept. 18. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!