Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki LH tesztelt mennyi idő...

Aki LH tesztelt mennyi idő alatt jött össze a baba? Ha volt pozitív LH teszt akkor még sokáig kellett próbálkozni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lh tesztekkel 4.hónapba jött össze nekünk.
2021. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk az első hónapban összejött a segítségével,1 hete teszteltem pozit

A férjem sokszor megy éjszakára dolgozni (MÁV-nál dolgozik) igy gondoltam kipróbálom,és sikerült

Nagyon boldogok vagyunk


Barátnőméknek 2.hónapban

Szivből ajánlom mindenkinek

2021. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. Hónapban
2021. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első hónapban! 9 hónap próbálkozás után. Talán véletlen egybeesés de nekem sokat segített.

Ajánlom mindenkinek! :)

2021. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kezderektől teszteltem, de 9 hónap kellett a babához.
2021. szept. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem félrevezetett. Nem tudom van-e összefüggés, de végül eldobtuk, elvégeztem a termékenységtudat tanfolyamot és az első éles és már tudatos próbánál összejött.
2021. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miben tévesztett meg? Elmondod akkor hogy sikerült?
2021. szept. 19. 12:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Akár privátban
2021. szept. 19. 12:14
 9/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen azt olvastam, hogy érdemes a 8. naptól már ttesztelni. Én el is kezdtem és 10-11. napon mindig volt egy csúcsom, aztán hirtelen semmi. Soha nem lett igazán erős, pozitív a tesztem, így mindig erre apelláltunk.

Mint később kiderült, tesztelni kellett volna tovább. Valószínű csak egy kisebb hullámba teszteltem bele mindig. Szóval sokkal korábbra időzítettük a rendszeresebb együttléteket, mint optimális lett volna.

A termékenységtudat tanfolyam a nyák, a méhnyak állása és a hőmérséklet együttesei alapján következtet arra, hogy mikor van ovu. Ebből pár hónap után kiderült, hogy átlag 16. napon az ovum.

Az oltás miatt 2 hónapra szüneteltettük a próbálkozást, majd ezen átlag alapján kezdtünk újra bele és elsőre sikerült is.

Egyébként amikor erre rájöttem kíváncsiságból lh teszteltem a 16. nap táján is és akkor sem lett igazán pozitív egyszer sem.

2021. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én a naptáram szerint kezdtem tesztelni, 3. nap ilyen lett a teszt

[link]

2021. szept. 19. 13:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!