Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs napon voltam a...

Ovulációs napon voltam a párommal este,ez KB 3 nappal ezelőtt. Mikor érzem ha a beágyazódás megtortént?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg csak akkor, amikor elmarad a menstruációd - ha elmarad.
2021. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmikor. A terhesség első tünete az, ha nem jön meg.
2021. szept. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nincs más jele a terhességnek, mint amik a menzesz közeledtét jelzik. Teszt kb. két hét múlva mutatja majd ki. Érdemes megvárni, késik-e menzeszed, addig hiába figyeled magad, hogy itt szúr meg mit jelenthet ez meg az (émelygés, mellfeszülés, pisilhetnék, kávéundor és hasonlók), mert ezek ugyanúgy jelezhetnek menzeszt, mint babát.
2021. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem érzed a beágyazódást.
2021. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem éreztem. Mondjuk nem várt előtt már pozit teszteltem és iszonyatosan émelyegtem. De magát a beágyazódást nem éreztem és tünete sem volt.
2021. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én három terhességből kettőnél mensi szerű görcsöket éreztem néhány percig a nemvárt elött 3-4 nappal kb. Sosem éreztem ezt ezekben az időpontokban, csak amikor terhes voltam. Persze akik majd jobban tudják nálam, hogy ÉN mit éreztem, azok majd jönnek és lepontoznak.
2021. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha érzel valamit, akkor legkorábban kb. az ovu és a nem várt között félidő táján, vagy annál később.

De általánosságban nem érezni semmit, vagy legalábbis nem feltétlenül olyan tünetek ezek, amik egyértelműen csak a beágyazódásnak tulajdoníthatók.

2021. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!