Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azon a napon teszteltem mikor...

Azon a napon teszteltem mikor megkellett volna jonnie. Negativat. Ebből mar nem les pozit? Majd vagyok a masodik napon, (még nem jött meg)

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 04:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja egyébként nem reggel hanem napkozben teszteltem ha ez ennyire mervado
2021. okt. 1. 04:23
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem mérvadó,hogy reggel vagy délután tesztelsz.Én mindig délután tesztelek és erősebb mint a reggeli.A lányommal mikor terhes voltam,haza mentem délután a munkábol,és volt egy megérzésem....3 nap volt még menstruációig,elég jol látható pozi lett.Szoval szerintem már itt nem lesz baba az tuti.
2021. okt. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is délután teszteltem a nemvárt napján és jól kivehető pozitív lett, ha biztos az ovu napja akkor valószínű nem vagy terhes csak késik
2021. okt. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod az ovu napját, akkor kizárható a terhesséd. 11 nappal ovu után késő délután nekem is pozitív lett a teszt.
2021. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tuti volt az ovu, de 11. napon reggel mégcsak nagyon halvány második csíkom volt. Pár nappal később már este is erős. Nem vagyunk egyformák, de ha "késés" napján egyértelmű negatív és tuti az ovu, akkor valószínűleg nem sikerült.
2021. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!